999 rezultate për

xhensila

Nuk njihet! Fansat i nxjerrin bojën Xhensilës me foton e para 10 viteve (FOTO LAJM) Ajo është një ndër këngëtaret më të komentuara për pamjen e saj, krahas famës dhe karrierës. Xhensila Myrtezaj është
E dëshpëruar? Xhensila Pere i propozon për martesë gazetarit (VIDEO) Ish-banorja e "Big Brother Albania" dhe ish-missi i njohur Xhensila Pere është kthyer në një nga personazhet e njohur në
Besi një bashkëshort shembull, shihni dhuratën e çmuar që i ka bërë Xhensilës Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më simpatikë dhe interesantë në shoëbizin shqiptar.
Pas lindjes së vajzës, shfaqet Xhensila Myrtezaj Dy javë më parë çifti shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.
Për herë të parë, publikohet fotoja e parë e Besit me vajzën (FOTO LAJM) Dy javë më parë çifti shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.
Shëtitja e parë më Ajkën, Xhensila publikon foton e Besit Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jet
Më i dashuruar se kurrë, Bes Kallaku do t'ju përlotë (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jet
Pas ardhjes në jetë të Ajkës, ja si duket mami Xhensila (FOTO LAJM) 10 ditë më parë, erdhi në jetë fëmija i parë I Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.
Brenda vilës së Besit dhe Xhensilës, Ajkës i bëhet pritja madhështore (FOTO LAJM) Pak ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. K
Motra e Bes Kallakut tha diçka për Ajkën dhe rrjeti shpërtheu në humor Javën e kaluar çifti shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë për herë të parë prindër. Xhen
5 ditë nga lindja e Ajkës, shihni ç'bast kanë vënë Xhensila dhe Besi (FOTO LAJM) Vetëm 5 ditë më parë Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.
Besi dhe Xhensila të emocionuar, publikojnë foton e parë me të voglën e tyre Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vo
Besi dhe Xhensila u bënë prindër, fansat e çiftit shpërthejnë në komente Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vo
Xhensila publikon momente nga fundi i shtatzanisë, por u pendua Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt d
Pjesë e filmit amerikan, Xhensila përlot me fjalën për Besin Mos e besoni po deshët por Besart Kallaku do të jetë pjesë e një filmi aksion të huaj. Bes Kallaku ka publikuar një p
Më e bukur se kurrë, Xhensila poston foto nga ditët e fundit të shtatzanisë Pak ditë kanë mbetur nga dita kur këngëtarja Xhensila Myrtezaj do të bëhet nënë. Siç mund t'a shihni, bukuroshja shqi
Luks dhe elegancë, njihuni me vilën e shtrenjtë të Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë peri
Ditët e fundit të shtatzanisë, Xhensila shfaqet në plazh me barkun e rrumbullakosur Nga dita në ditë pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të bëhet nënë për herë të parë. Ndërkohë që pret të mbajë në
Të gjithë në pritje të bebes, Xhensila sjell tjetër gjë Nga dita në ditë pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të bëhet nënë për herë të parë. Ndërkohë që pret të mbajë në
Xhensila Myrtezaj para sjelljes në jetë të vajzës, merr dhuratën më të bukur Xhensila Myrtezaj dhe këngëtari i njohur, Ardian Bujupi para pak ditësh kanë publikuar projektin e tyre të ri. Bëhet