E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

xhemi

"Teta Pana e theve", Xhemi dhe Arbana si fëmijë në shoqërinë e njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Dy mikeshat e ngushta, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë shumë kohë së bashku dhe këtë e kanë treguar gjithmonë përme
Si rrallë herë Ardit Gjebra nuk reziston, bën komentin e veçantë ne foton e Xhemi Shehut (FOTO LAJM) Moderatorja, Xhemi Shehu ka pozuar përkrah Ana Gjebreas, por në sy bie komplimenti i Ardit Gjebreas për moderatoren buku
Xhemi Shehu apo Luana Vjollca? Aktori i njohur zgjedh kapitenen e preferuar (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, ishte i ftuar një ditë më parë në emisionin “Ftesë në Pesë”, ku foli për punën
"Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b**ët", Xhemi Shehu i kthehet ashpër komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë e tillë. Ajo ë
Xhemi s'rri rehat, ngacmon publikisht Arbanën për Eduartin (FOTO LAJM) Arbana Osmani po shijon ditët më të bukura larg Shqipërisë. Pas vizitës në Itali ajo ndodhet në Francë bashkë me part
E kishin ëndërr prej kohësh, Arbana dhe Xhemi nisin pushimet (FOTO LAJM) Siç dihet prej kohësh, përveçse kolege pune, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë edhe mikesha shumë të ngushta, të cilat
"U ktheva unë kur do ikë Xhemi", Eduarti e do Arbanën vetëm për vete (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy shoqet më besnike të ekranit shqiptar. Moderatoret e ëmbla janë bashkë prej shu
Identike, Xhemi Shehu zbulon kopjen e saj që nuk e kishim vën re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, ndan herë pas here me ndjekësit në rrjete social
Dasëm për 9-vjetorin e martesës? Xhemi Shehun mund ta shohim nuse (FOTO LAJM) Ndonëse ka plot 9 vite që është martuar që prej shtatorit të 2010-s, ende nuk e kemi një foto nga dasma e Xhemi Shehut m
I kujtojnë emrin e vjetër, Xhemi i kthehet keq ndjekëses Dihet tani që dy moderatoret simpatike Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë mikesha shume te mira dhe lidhja e tyre i ka r
Xhemi apo Delinda, kush do drejtojë "Portokalli" (VIDEO) Aktorja e humorit Delinda Bisha së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin "Thumb". Nga disa sekuenca të publikuar lidhur me
Mjaft mund për atë rezultat, Xhemi nxjerr mashkullin që i qendron sipër (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një vajzat femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar. Për të arritur trupin që ka, Xhemi thotë se i
Xhemi Shehu e mrekullueshme edhe pa grim (FOTO LAJM) Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket
Isli Islami nxjerr bllof xhemin: Digj mandatin! Kemi parë shpesh që shaka mes miqsh të jenë bërë publike me anë të postimeve në "Instagram" nga personazhe të njohur. Kë
Për lidhjen e Arbanës reagon Xhemi me vetëm dy fjalë Miqësia e tyre është një nga të komentuarat në median rozë dhe kush më mirë se Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani mund të din
Xhemi merr pozicionin e rëndësishëm në Top Channel Xhemi Shehu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun, figura e të cilës është lidhur gjithnjë me Top Channe
Xhemi e thotë hapur: Ky aktor i Portokallisë më ngre nervat Xhemi e kemi parë prej vitesh në ekran duke drejtuar spektaklin e humorit “Portokalli” dhe madje edhe duke aktruar. N
Olti Curri i habit të gjithë me urimin që i bën Xhemit Xhemi Shehu sot ka ditelëindjen dhe për këtë ka marrë disa urime nga VP-at. Pas Arbanës, me urimin e tij ka habitur e
I nxorri Xhemit fotot që nuk shihen me sy, Arbana bën gjestin “heroik” (FOTO LAJM) Xhemi Xhehu dhe Arbana Osmani janë dy nga vajzat më të pëlqyera dhe më diskutuara të shoëbizit shqiptar. Që të dyja v
Arbana nxjerr fotot që Xhemi nuk do të donte kurrë t’i shihte (FOTO LAJM) Xhemi Xhehu dhe Arbana Osmani janë dy nga vajzat më të pëlqyera dhe më diskutuara të showbizit shqiptar. Që të dyja v