999 rezultate për

xheloze

Gruaja e 'kaubojsit' një xheloze e tmerrshme: Kujdes se mos provoko! "Shko, por mos provoko”, ishte kjo porosia që i dha Valentina, bashkëshortit të saj Eduart Ndocaj përpara se ky i fundit
Shenjat zodiakale që jua bëjnë jetën më të vështirë me zilinë e tyre të lindur Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Xheloze për Jonidën, aktorja e njohur për pak do i prishte dasmën (FOTO LAJM) Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Çifti mbajtën një d
“Nisi si me shaka!“ Ish-banorja e BB rrëfen historinë e re të dashurisë (FOTO LAJM) “Jam e dashuruar mbas kaq kohësh”! Kjo është deklarata më e fundit e ish-banores së Big Brother, Fiorentina Halili.
Xheloze e "çmendur", Stresi tregon me detaje si ka lënë nam e dashura e tij (FOTO LAJM) Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmi
5 shenjat më xheloze të horoskopit që s’i lënë partnerët të marrin frymë të qetë Në fillimet e një marrëdhënieje, çiftet nuk ngopen duke kaluar kohë me njëri-tjetrin. Takime çdo mbrëmje, shët
Bebe Rexha në skenë me ish-in e Rita Orës, pamjet që do ta bëjnë xheloze këngëtaren (VIDEO) Bebe Rexha ka dhuruar një spektakël të paparë në Chicago! Këngëtarja shqiptare dhuroi një performancë të adhurueshme
Jeni xheloze për partnerin? Ndiqni këto rregulla që do ju qetësojnë Ndonjëherë një situatë kërkon vërtet një bisedë. Shpesh, gratë që pyesin se si të merren me xhelozinë, mendojnë se bised
Roza Lati shpërtheu keq, reagon Enca: "Baby ti je xheloze për mua" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja e njohur Roza Lati ka reaguar ashpër pas disa deklaratave të Encës në emisionin “Xing me Er
Lori Hoxha “ xheloze” për të motrën: Njëra nga ne…( FOTO LAJM) Para pak ditësh Sara Hoxha na bëri me dije që po fillonin pushimet për të, Ledionin dhe djalin e vogël London. Ajo k
Kush është brunia simpatike që u bë xheloze për Ramën (VIDEO & FOTO) Ditën e sotme ka bërë përshtypje videoja që vetë Edi Rama ka shpërndarë në Instagram. Në video shfaqej Rama në samiti
Nuk ia njihte hallën, këngëtarja bëhet xheloze dhe ia fshin nga Instagrami Vetëm pak kohë më parë këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi pranuan publikisht lidhjen duke i dhënë më në fund përgjig
Trashëgimtarja e Top Channel e thotë hapur: Për këtë shqiptare jam xheloze Lori Hoxha ka preferuar ta kalojë mbrëmjen e së hënës me motrën, Sarën dhe shoqen e saj dhe të treja bashkë janë duke u
Shoqja është xheloze për ju? Zbulojeni tani! Ndonjëherë mund të keni pranë njerëz që i mendonit miq, por në fakt ata ju xhelozojnë. Po si ta kuptoni dikë që është
Marina shpërthen si rrallëherë: Me ja fut vetes! "Krenaria me e madhe eshte kur me thone qe te ngjaj ty, sa do doja te isha sa cereku jot...Happy Birthday dashuria ime e
Debati në Kuvend, deputetët xhelozë për sekretaret dhe makinat Komisioni i Ligjeve mori dje në shqyrtim buxhetin vjetor të institucioneve të drejtësisë. Në mbledhjen e komisionit u sh
Sot një divë, dikur Kendall ishte tmerrësisht xheloze për motrën e saj Vëmendje! Njëherë e një kohë, Kendall Jenner nuk kishte asnjë shoqe dhe sigurisht ky fakt e shqetësonte. Dhe periudhën
Foshnja xheloze bëhet virale, bën veprimin epik kur puthen prindërit (VIDEO) Foshnjat kanë nevojë për vëmendje, dhe nëse nuk ja jepni do i bëni shumë xhelozë. Ky është padyshim një fakt. Një ra
Iridi i kthehet ashpër Eva Muratit: Femër xheloze! Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën. Por për këtë
Gruaja e Bujar Qamilit shqetësohet nga afrimiteti me Luana Vjollcën Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar më shumë se 7