999 rezultate për

xheloz

Gruaja xheloze ka një kërkesë për bashkëshortin e saj: Hiq dorë nga pija! Marrëdhëniet në çift gjithmonë kanë ulje-ngritjet e tyre, pasi ndikojnë shumë faktorë siç është dashuria, por shpeshherë
E vrau për xhelozi, babai i Manjola Cukut tregon si nisi sherri mes çiftit Akoma nuk është harruar ngjarja e rëndë në Durrës ku Lulzim Cuku vrau bashkëshorten e tij Manjola Cuku në mënyrë makabre
Xhelozi mes Messit dhe Greizemann (VIDEO) Duket se situata te klubi i Barcelonës vazhdon të jetë e tensionuar. Kjo vihet re edhe tek marrëdhënia e Lionel Messit m
E ekzekutoi për xhelozi, detaje të reja nga krimi makabër në familjen Lika Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës së djeshme në Durrës ku bashkëshorti qëlloi për vdekje me thikë gruan e
E akuzojnë se e ka burrin xheloz, Almeda Abazi zbulon arsyen pse la aktrimin (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, e cila është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, ka ndërtuar jetën dhe karri
DËSHMIA/ Xheloze për vajzën? Nëna sarandiote: Gjeta burrin dhe vajzën me batanije Gjykata vendosi sot masën "Arrest me burg" për Elisabeta Mitën, nënën nga Saranda që u denoncua për dhunën ndaj vajzës 1
U bë xheloze? Nora reagon pas komenteve të nxehta të Robertit për Morenën (VIDEO) Komenti i Robert Berishës në videon e Morena Tarakut mori të gjithë vëmendjen së fundmi. Morena shfaqej shumë provokuese
Vëllai i Silva Turdiut: Nexhmije Hoxha ia futi xixat Enverit për fejesën, Veliaj xheloz si gruaja e diktatorit Dy ditët e fundit, disa gazeta e portale kanë botuar pjesë nga kujtimet në shumicë provokuese dhe ende me dogma komunist
Nuk e linte Marinën të punonte? Reperi sqaron të vërtetën e xhelozisë së tepruar Ndër çiftet më të komentuar të faqeve rozë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë disa ditë pushime në Dubai. Pas
"Ka xhelozi personale", koreografi i njohur tregon si ja "vuri vizën" Elvana për Arilenën (FOTO LAJM) Koreografi Tan Brama ka reaguar disa ditë pasi kanë shpërthyer polemikat pas ndarjes së çmimeve në Festivalin e 58 të Kë
Olsi Bylyku për të dashurën xheloze: Sherri 2-3 ditë keq fare (VIDEO) Olsi Bylyku ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour” në Ora Neës, ku ka folur për karrierën e tij dhe jetën private. Ai
Kejvina Kthella bëhet xheloze dhe i prish makinën ish-it (VIDEO) Modelja shumë e komentuar dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen, Kejvina Kthella ishte e ftuar në "Thumb", ku zbuloi shumë pë
Shpat Kasapi nuk gjen karar me femrat: Njëra xheloze, tjetra posesive Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka rrëfyer së fundmi detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. I ftuar në “Wake
Shqiptari në Greqi i vë flakën gruas nga xhelozia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Greqi ku një shqiptar ka bërë një veprim të rëndë ndaj gruas së tij. Sipas mediave fqi
Gruaja nga Saranda që rifilloi të jetojë pas 20 vitesh xhelozi e dhunë Kur Entela Gjoni, drejtoresha e shoqatës “Jona” në Sarandë më tregoi pak historinë e Ninës, nuk e mohoj që prisja të tak
Xhelozia mes dy djemve të Sarës dhe Ledionit: Është një sfidë (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për të dytën herë pak muaj më parë, me vogëlushin e saj, Roman. Ajo dhe e motra Lori Hoxha
De Biasi xheloz që la Shqipërinë e jo për stadiumin e ri, flet edhe Igli Tare Dueli me Francën në stadiumin e ri Air Albania pritet të bëjë bashkë në këtë impiant të gjithë emrat që kanë dhënë kontr
Shoqet e tallnin nga xhelozia se humbi peshë, çfarë u bën 31-vjeçarja (FOTO LAJM) Një grua që humbi 57 kilogramë brenda dy vitesh ka zbuluar se si miqtë e ngushtë “e tallnin” pasi u dobësua. Nicole C
Nëse partneri juaj është më shumë xheloz sesa duhet, ndoshta vuan nga këto sëmundje Xhelozia shpeshherë ndodh që i kalon caqet e normalitetit duke u kthyer në një sëmundje prandaj duhet të keni kujdes dhe
Vajza po kërcente në lokal, të dashurit i erren sytë dhe bën veprimin e papritur (VIDEO) Ky është momenti kur një i dashur xheloz hyn me shpejtësi në skenën e lokalit dhe godet me shkelm në kokë të dashurën e