999 rezultate për

xheloz

E kanë zilinë e lindur! Ruhuni nga keto shenja horoskopi Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
U bë xheloz, shqiptari godet me thikë të riun grek në mes të plazhit Një i ri grek ishte në plazh me miqtë e tij, kur shpërtheu një debat me autorin e krimit para syve të një gruaje dhe shp
Xhemi Shehu në pushime me Orindën, Arbana nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Së fundmi moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta kanë zgjedhur të pushojnë së bashku në jug të Shqipërisë ku dhe fotot
Xheloz i madh, si reagon Romeo kur Jonidës i pëlqen një djalë tjetër (VIDEO) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Çifti i njohur e bëri publike ro
HOROSKOPI/ Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si xhelozia Dashi Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si egoizmi apo xhelozia. Ka gjasa që një problem i juaj
Vështrime xheloze, shkrepjet e sikletshme që kanë turpëruar këta njerëz (FOTO LAJM) Njerëzit janë mjaft të çuditshëm dhe shpesh gjenden në situata të sikletshme. Mirëpo, ata harrojnë që diku mund të j
Sabri Fejzullahu tregon pengun e madh në jetë: Ndalova gruan nga xhelozia Sabri Fejzullahu u shpreh se bashkëshortja e tij kishte një zë shumë të mirë por ishte e bukur dhe kishte frikë mos ia m
Zbulohen detajet tronditëse: 58 vjeçari në Pejë dyshohet se vrau 16 vjeçaren për shkak të xhelozisë (VIDEO) Sot ka ndodhur një vrasje e dyfishtë në fshatin Vitomiricë të Pejës. Dyshohet se 58 vjeçari e ka dërguar një 16 vjeça
Me skenar të frikshëm, kush janë shënjat më xheloze të horoskopit Demi Në vendin e parë të shenjave më xheloze të zodiakut është Demi. Të lindurit e kësaj shenje janë të fuqishëm dhe
Këtë muaj do hiqni dorë nga xhelozitë, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Nëse jeni të hutuar në lidhje me ndjenjat tuaja për dikë, përpiquni të reflektoni dhe të qartësoheni. Mos nënvler
Sa xhelozë jeni, bazuar në shenjën e horoskopit Sipas astrologjisë, ka disa shenja zodiakale që kanë më shumë gjasa të jenë “mbytëse” dhe irracionale. Xhelozia lind
E përndiqte se ishte xheloz, Irini Qirjako zbulon publikisht sherrin me bashkëshortin (VIDEO) Irini Qirjako është rrëfyer në një intervistë pa korniza në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News. Gazetari Sharka i ka k
Nuk shpëtojnë dot, kush janë 5 xhelozët e horoskopit Ndonjëherë, nuk është faji juaj që shpërtheni në skena të tmerrshme xhelozie, shpesh edhe pa asnjë arsye konkrete. E kan
Gruaja publikon video sensuale, Immobile bëhet xheloz (VIDEO) Periudha e izolimit të çiftit Imobile vazhdon të ekspozohet në rrjetet e tyre sociale, me sulmuesin e Lacios që luan vid
A është xheloze për Markun? Rudina jep përgjigjen epike Rudina Dembacaj ka treguar detaje të tjera për marrëdhënien me ish-deputetin Mark Frroku. Aktorja e njohur e humorit
"Jam xheloz për vajzën", Ilir Shaqiri një baba tipik shqiptar Balerini i njohur Ilir Shaqiri ishte në një lidhje direkte me emisionin "Ditë e re", nga shtëpia e tij në Romë, Itali, a
"Plasi" mes moderatoreve, Arbana s'ja le mangët Aulonës: Xheloze (FOTO LAJM) Pak ditë më parë një foto e Arbana Osmanit në plazh u sulmua jo pak nga ndjekësit të cilët e akuzonin moderatoren se ka
Nga xhelozia e Arbenitës te flirtet, Fero ''hap thesin'' (VIDEO) Fero dhe Arbenita po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë. Ata s’kanë n
Flet akoma me Aleksin, Rudina tregon a bëhet xheloz Marku (FOTO LAJM) Këto ditë aktorja Rudina Dembacaj i ka kushtuar një pjesë të mirë të kohës fansave të saj. Ajo iu ka kthyer përgjigje sh
Ish-banorja e Big Brother tregon se ka bërë "çmenduri" nga xhelozia (VIDEO) A je xheloz/e? Është një pyetje që na drejtohet shpesh. Pikërisht kjo temë është diskutuar këtë të shtunë në studion e “