999 rezultate për

xhelo

Aktorja e njohur e pranon: Burri im është shumë xheloz Nëse ke një bashkëhsorte të njohur, normalisht që kontaktet e saj me individë meshkujd do jenë të shumtë kështu që një b
Ambra fton për kafe Olsin, ja si reagon Fjorentina (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Olsit dhe Fjorentinës bashkë me xhelozinë e kësaj të fundit për Ambrën sigurisht që shkaktoi shumë polemi
3 raste kur xhelozia kthehet në sëmundje Xhelozia shpeshherë ndodh që i kalon caqet e normalitetit duke u kthyer në një sëmundje prandaj duhet të këni kujdes dhe
Drake, xheloz për të dashurin sheik të Rihannës Këngëtarja Rihanna së fundmi ka qenë krye-temë në rrjetet sociale dhe mediat për lidhjen e saj të re me Hassan Jameel.
Marquinho "xhelozon": Verratti nuk ka thënë kurrë se dëshiron të lërë PSG Marquinho ka deklaruar për L'Equipe se kolegu i tij kurr nuk ka shprehur dëshirën për tu larguar. Duket se nga njëra
Masakroi gruan me sëpatë për xhelozi, 35 vite burg Veli Dervishit Gjykata dënoi sot me 35 vite burg Veli Dervishin, i cili vrau bashkëshorten e tij duke e qëlluar më sëpatë në kokë, para
“Zemër, hotelin…do suitë apo?” SMS në telefonin e Sinanit që desh bëri "gjëmën" (VIDEO) Sinan Hoxha i ftuar ne emisionin Thumb te Fatmes dhe Aulones, ka treguar momentin me te sikletshem qe ka shkaktuar xhelo
Zbulohet shkaku i zënkës mes Encës dhe Beatrix Ramosaj Dy këngëtaret, Enca Haxhiaj dhe Beatrix Ramosaj që po përpiqeshin të depërtonin në tregun e muzikës shqiptare ishin mike
Musa tepër xheloz për Donën: Do të ndjek edhe në tualet! Nuk e ka fshehur asnjëherë faktin që është xheloz dhe pasi më herët e kritikoi për veshjen Donën, Musa ja ka përsëritur
Musa për Danjelin dhe Fotininë: Xhelozia do t’i grijë nga brenda Pasi përfunduan lojën me letra dhe të gjithë ishin bashkë, banorët ndahen dhe fillojnë të komentojnë. Elsamedi flet m
Po bën "lëmsh" shtëpinë e BB, si dukej Ambra para se të bëhej e njohur (FOTO LAJM) Me fatin e çdo vajze të bukur, banorja e re e “Big Brother” Ambra, tërhoqi vëmendjen që në çastet e para pikërisht me pa
Blushi i përgjigjet Berishës për "xhelozinë": S'ndihem keq nga dashuria e dy pleqve Kreu i LIBRA-s Ben Blushi është sonte në "Opinion", ndërkohë që ndër të tjera i ka kthyer përgjigje edhe analizës "psiko
Shqiptari “çmendet” nga xhelozia, godet me thikë pranë zemrës rivalin në dashuri Një shqiptar 31 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga agjentët e Policisë së Riminit pasi mbi të rëndonte akuza për v
Salla ia plas gazit pas batutës së Berishës për Blushin: Je xheloz për Ramën, ja këshilla ime si mjek Ish-kryeministri Berisha i është përgjigjur me humor akuzave të Ben Blushit për paktin Rama-Basha. Ai tha se Blushi ësht
Elsamedi ndahet nga Ambra brenda BB, por bëhet akoma xheloz Ata hynë si çift brenda në shtëpi, por pas zgjedhjes së bërë mbrëmjen e së shtunës, ata kanë vendosur që të vijojnë lojë
Kryemadhi dhe Meta po planifikojnë dasmë? Monika zbulon një “sekret” (VIDEO) Bashkëshortja e Presidentit te zgjedhur Ilir Meta, Monika Kryemadhi ka postuar një video ne rrjetet sociale me disa mome
Luana ndihet xheloze që Marinën e duan më shumë, ja çfarë i thotë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Marina Vjollca feston sot ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e saj më të afërt.
Fiorentina xheloze për Ambrën, Olsi: S’kam faj, ajo … Fiorentina duket se e ka marrë seriozisht provën e javës, teksa bën vrap në oborr së bashku me Elisonën. Ndërkohë, Ol
Katerina bëhet xheloze për Ambrën, nevrikos Lupçen Katerina është e mërzitur me Lupçen dhe duket se është xheloze për qëndrimin e këtij të fundit ndaj Ambrës. “I bie që
Katerina bëhet xheloze për Ambrën, nevrikos Lupçen Katerina është e mërzitur me Lupçen dhe duket se është xheloze për qëndrimin e këtij të fundit ndaj Ambrës. “I bie që