999 rezultate për

xhelili

Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës Prokurori i Tiranës Adnand Xhelili u shkarkua nga detyra nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Kjo për shkak të
VLORË/ Ndërhynë për të shuar sherrin mes 4 personave, dhunohen 2 policë Dy policisë të patrullës në Vlorë janë dhunuar mbrëmjen e sotme. Gazetari i Report tv Armand Xhelili raporton se ata kan
Marjola Xhelili nga Vodafone Albania vjen në skenën e AllWeb Albania Marjola Xhelili, Head of Digital Transformation pranë Vodafone Albania është folësja e fundit e Konferencës së Marketing
Proceset gjyqësore për rastet e PSP-së Mos themelimi i Gjykatës apo njësisë speciale për krim të organizuar pranë Gjykatës penale në Shkup vështirëson proceset
Xhelili: Qeveria dhe prokuroria të përmirësojnë gabimin Ish-deputeti në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë, Zudi Xhelili duke komentuar zhvillimet e fundit rreth rastit të
Pas skandalit seksual, Shukri Xhelili dënohet edhe nga Gjykata e Dibrës Skandali seksual i Shukri Xhelilit nuk është harruar akoma. Ish-kryebashkiaku i Dibrës i kërkonte favore ndaj një va
Shukri Xhelilit nuk i ndahen telashet, shoqërohet me forcë në gjyq Xhelili, i cili akuzohet për mosdeklarim të 35 mijë eurove pasuri dhe avokati i tij, nuk janë paraqitur në asnjë prej tr
Atentati në Lushnjë, Sajmir Xhelili rrëfen detaje të pathëna më parë Një nga pistat kryesore të policisë për atentatin në lushnjë ishte fakti se shënjestër e atentatit të ketë qenë Sajmo (S
Shukri Xhelili me dhimbje koke: S’po më lënë rehat, ja e vërteta e akuzave të Prokurorisë I liruar nga burgu prej një muaji, ish-kryetari i Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, është bërë sërish objekt i organeve të
S'kanë fund hallet për Shukri Xhelilin, hetohet sërish nga prokuroria Prokuroria e Dibrës dërgon për gjykim ish-kryetarin e Bashkisë, Shukri Xhelili, i akuzuar për veprën penale të “Mosdekla
Lirohet nga burgu ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili Është liruar nga burgu pasditen e sotme ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili. Ish­-zyrtari i lartë u dënua pas publ
Shukri Xhelili nuk dorëzohet, kërkon pafajësinë nga çdo akuzë Pavarësisht se është në përfundim të vuajtjes dënimit, Shukri Xhelili, ish-¬kryebashkiaku i Dibrës, i shpallur fajtor në
U burgos pas skandalit seksual, Shukri Xhelili prag lirimit Shukri Xhelili, ish-kryebashkiaku i Dribrës vijon seancat e tij gjyqësore ku mësohet se akuza e tij ka ndryshuar, duke
Nuk mbarojnë “hallet” për Shukriun, prokuroria nis hetimet për pastrim parash Telashet nuk kanë të sosur për ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili. Burime të prokurorisë së Dibrës thanë për GS
PËRGJIMET/ Polici këndon himnin në komision, irritohen deputetët(VIDEO) Sot është zhvilluar Komisioni Parlamentar Hetimor për çështjen e përgjimit dhe pjesë e saj ka qenë edhe oficeri i polici
LAJM I FUNDIT/ Krimet e Rënda dënojnë me 2 vite e 8 muaj burg Shukri Xhelilin Gjykata ka dënuar sot me 2 vite e 8 muaj burg Shukri Xhelilin. Vendimi për Shukri Xhelilin është dhënë nga Gjykata
Kërkoi seks kundrejt vendit të punës, Shukri Xhelili rrezikon 4.5 vite burg (VIDEO) Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dënimin me 4 vite e 6 muaj burg për ish- kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelil
Shukri Xhelili tërhiqet nga kërkesa për lirim nga burgu Ish kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, ka kërkuar në Gjykatën për Krimet e Rënda zëvendësimin e masës së sigurisë “
Videoskandali/ Refuzohet për herë të 5 lirimi i Shukri Xhelilit Për herë të pestë është refuzuar lirimi i ish-kryebashkiakut të Dibrës, ndërsa akuzohet për një skandal seksual. Kjo ësh
DOSJA/ Videoskandali i Shukri Xhelilit: "S'po duroj deri sa të të fus në dorë" Në përfundim të hetimeve paraprake për këtë procedim penal kanë rezultuar të provuara rrethanat e faktit si më poshtë: N