999 rezultate për

xhelal

Vetëvendosje jep sqarimin për takimin e Xhelal Sveçlës me Gjuriqin Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zy
Berisha: Pas vjedhjes së postës qëndron vetë drejtori Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të martë një denoncim të fortë në adresë të Xhelal Rrajës, vëllait të dep
Gjykata hedh poshtë padinë e Xhelal Mziut Ditën e sotme, kryetari i bashkisë Xhelal Mziu ccoi në Gjykatën e Tiranës padinë për rezultatin e zgjedhjeve të 30 Qersh
Xhelal Smajli flet me lot në sy për djalin e vrarë dhe nipin 1 vjeçar të kthyer nga Siria Xhelal Smajli e kujton sikur dje momentin kur mori një telefonat nga Siria në maj të vitit 2017. Njeriu që e kishte
Xhelal Mziu nuk tundet: S'dal nga zyra Të zgjedhurit socialist po presin procedurat ligjore për të marrë zyrtarisht detyrën. Një tjetër betejë parashikohet
Xhelal Mziu i vendosur për të mos e liruar zyrën Xhelal Mziu mbetet i vendosur për të mos liruar zyrën e bashkisë së Kamzës, në të cilën është shpallur fitues në zgjedhj
Xhelal Mziu: Nuk e liroj karrigen, postin e kryebashkikut e lë vetëm me votë të lirë Kryetari i Bashkise Kamëz Xhelal Mziu në një prononcim për RTV Ora i quajti zgjedhjet e sotme "farsë" "Na kthejnë në
Qytetari: Këtu në Kamëz do fitojë për herë të parë PS se votat i vidhte Xhelali Ka nisur i qetë procesi i votimit në Kamëz dhe deri më tani nuk është shënuar asnjë incident. Disa qytetarë kanë zgj
PËRGJIMI 9/ Shefi i policisë: Bllokuam autobusat e Kamzës, po i sillte Xhelali në Dibër (VIDEO) Në përgjimin e nr.9 është dialogu në mes Arben Keshit drejtor në Ministrinë e Brendshme dhe shefit të komisariatit të Ka
PËRGJIMI 8/ "Xhelali po sjell 450 njerëz në Dibër, bllokoni autobusët e Kamzës" (VIDEO) Vazhdojnë përgjimet e "Bild". Përgjimi i 8 i publikuat ka përfshirë shefin e policisë të njësisë nr. 5 në Kameëz. Ky
Jo në 30 qershor! Xhelal Mziu zbulon datën e re të zgjedhjeve Ndërkohë që maxhoranca është në luftë të hapur me Presidentin për datën e zgjedhjev duket se kryebashkiaku i Kamzës Xhel
Thaçi përplaset edhe me deputetin Xhelal Sveçla Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në diskutimin për rastin e dëbimit të shtetasve turq në në komisionin hetimor parlame
"Kamza u përjashtua padrejtësisht", Xhelal Mziu: Stadiumi gati për ndeshje, nga më modernët në Shqipëri Ekipi i Kamzës është përjashtuar tashmë nga Kategoria Superiore, për të nisur edicionin tjetër nga Kategoria e Dytë, ndë
Khabib kërkon të ndeshet me deputetin e Kosovës, plas në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Nuk kanë vonuar shumë postimet e ndryshme në rrjetet sociale pas rrahjes së mbrëmshme mes deputetit Frashër Krasniqit dh
Flet deputeti tjetër që shikoi sherrin ndërmjet Frashërit dhe Xhelalit Një përplasje fizike ka ndodhur mbrëmë ndërmjet deputetit të PSD-së, Frashër Krasniqi dhe atij të VV-së, Xhelal Sveçla.
Pas rrahjes me Frashërin flet Xhelal Sveçla Një përplasje fizike ka ndodhur mbrëmë mes Frashër Krasniqit e Xhelal Sveçlës. Tashmë, përveç burimeve, kjo u konfirm
I ngacmonte në zyrë dhe me SMS, kush është "shamikuqja" e Xhelal Mziut të Kamzës Skandali me djalin e deputetit të PS, Rrahman Rraja ku akuzohet se ka tortuaruar dhe përndjekur Xhisela Malokun, riktheu
Armë e para, ky është i riu që vuri tritolin në Bathore (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia ka vënë në2 pranga një të ri si autori i shpërthimit në Bathore. I riu pas arrestimit ka pranu
Parashikoi humbjet e Laçit, klubi me shkresë për Xhelal Mziun (FOTO LAJM) Klubi i Laçit, nëpërmjet një kërkese zyrtare, i kërkon Xhelal Mziut, kryetarit të bashkisë Kamzë, të përgënjeshtrojë dek
Parashikoi ndeshjet me rezultat në kokë, Xhelal Mziu pritet të kalojë në Etikë Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, do të mbahet mend për dy parashikimet e sakta që ka bërë publikisht për fatin e nde