999 rezultate për

xhel

"Çokollatë apo akullore?", Anxhela Peristeri pozon në bikini më provokuese se asnjëherë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka ndarë poza të ndryshme gjatë ditëve të fundit duke treguar se po shijon maksim
Njëra më sexi se tjetra, Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me bikinit (FOTO LAJM) Me fotot dhe videot e fundit në rrjetet sociale, Luana Vjollca ka treguar se ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë së fundm
Einxhel Shkira ndez rrjetin, poza provokuese e moderatores që po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të showbizit. Einxhel njihet për linjat
"Ai më pëlqen kështu", Einxhel Shkira ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit. Ajo i ka qëndruar gjithnjë
"Mbaj familjen", Anxhela Peristeri kundër masave për mbylljen e klubeve të natës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri ashtu si shumë artistë të tjerë është shprehur se është kundër masave t
Xhemi Shehu në pushime me Orindën, Arbana nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Së fundmi moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta kanë zgjedhur të pushojnë së bashku në jug të Shqipërisë ku dhe fotot
Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë Nga: Hasan Bello Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i
Mziu zbulon planin "sekret" PD-PS për zgjedhjet lokale, kush demokrate do të sfidojë Veliaj? Xhelal Mziu ka zbuluar planet e PD për të mbajtur njëkohësisht edhe zgjedhjet parlamentare dhe ato lokale. Kjo sipas
Gati për t'u angazhuar fuqishëm në politikë, Xhelal Mziu jep dorëheqjen si kreu i PD në Kamëz Ish-kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu, ka dhënë dorëheqjen si kreu i PD në Kamëz. Me ndryshimet e reja statutore por
Nga idhulli i fëmijërisë te marrëdhënia me futbollistët në jetën private, flet moderatorja shqiptare Einxhel Shkira është një moderatore e njohur shqiptare, e cila së fundmi ka zbuluar kush ka qenë idhulli i saj në fëmijë
Xheloz i madh, si reagon Romeo kur Jonidës i pëlqen një djalë tjetër (VIDEO) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Çifti i njohur e bëri publike ro
HOROSKOPI/ Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si xhelozia Dashi Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si egoizmi apo xhelozia. Ka gjasa që një problem i juaj
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Anxhela Peristeri pozon "ujë e sapun" (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri ka nisur pushimet, dhe nuk i ka kursyer fotot në rrjetet socia
Vështrime xheloze, shkrepjet e sikletshme që kanë turpëruar këta njerëz (FOTO LAJM) Njerëzit janë mjaft të çuditshëm dhe shpesh gjenden në situata të sikletshme. Mirëpo, ata harrojnë që diku mund të j
"Baladë apo ritmike?", Anxhela Peristeri vë në vështirësi fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Me rritjen e temperaturave të gjithë personazhet e njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë vendosur të sjellin projekte të
"Sipas jush i bie që i urituri të hajë gruan", Einxhel i kthehet shkrimtares (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme shkrimtarja Flutura Açka përmes një postimi në rrjetet sociale doli kundër vajzave të ekranit, që
Autobiografia e Gjeneralit "xhelat" të diktaturës: Kam ekzekutuar kushëririn tim Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Brendëshme në Tiranë, ku
Xhelal Mziu në telashe! Nisin hetimet ndaj tij për dy akuza të rënda Ish-kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, është vendosur sërish nën lupën e drejtësisë, kësaj radhe nga prokuroria
Wow! Fasnat mbeten pa fjalë me ndryshimin drastik të Anxhelinës (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane erdhi edhe këtë vit përnjëherë me verën. Vajzat zgjedhin të "shpëtojnë" nga flokët e gjata
Sabri Fejzullahu tregon pengun e madh në jetë: Ndalova gruan nga xhelozia Sabri Fejzullahu u shpreh se bashkëshortja e tij kishte një zë shumë të mirë por ishte e bukur dhe kishte frikë mos ia m