999 rezultate për

xhaxhait

"Xhaxhait i hoqën aparaturën e oksigjenit", drejtori i spitalit: Familjarët s’janë të fushës që të kuptojnë Ditën e djeshme një qytetar akuzoi se xhaxhait të tij në spitalin COVID në Shkodër i kishin hequr aparatin e oksigjenit,
Qytetari bën denoncimin e fortë: Xhaxhait i hoqën aparaturën e oksigjenit Situata e rënduar për shkak të COVID-19, ka bërë që në pah të dalin shumë problematika të spitaleve në Shqipëri, problem
Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Koeman reagon në lidhje me çështjen Griezmann-Messi “Jam i lodhur duke qenë gjithmonë problemi i gjithçkaje në klub”. Në momentin që po dilte nga aeroporti pas kthimit
Gruaja e xhaxhit donte t'i shiste virgjërinë 17-vjeçares në Tiranë? Dëshmia: I zbulova lidhjen Një vajzë adoleshente denoncoi në polici gruan e xhaxhait të saj, me pretendimin se ajo i kishte nxjerrë në shitje virgj
Shpresë për 15 vjeçarin nga Lushnja, niset për kurim në Xhenova Latifi, adoleshenti 15 vjeçar nga Lushnja është nisur drejt spitalit Bambini Jesu në Xhenova të Italisë. E ëma e tij
"Shiti vajzën time", nëna e 10 vjeçarit nga Tropoja akuza xhaxhait të djalit Ishte data 17 qershor kur në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24, mbërriti denoncimi i xhaxhait të 10-vje
Berisha zbulon detaje nga atentati ndaj kushëririt të deputetit socialist: I vendosën tritol Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka publikuar një mesazh të një qytetari nga Shkodra, i cili ka dhënë detaje të t
"Keni 15 vjet e s'na keni bërë gjë", si nisi konflikti që i mori jetën vëllezërve në Krujë Kostandin Pula, kushëriri i autorit të vrajses së dy vëllezërve Xhontil dhe Gramoz Bardhi në fshatin Gramëz në Krujë ka
Vrau vëllezërit për hakmarrje? Kushëriri i autorit zbulon si ndodhi ngjarja tragjike "Disa persona, dëshmitarë në vend na kanë thënë se Rolandi është provokuar në lokal nga vëllezërit Bardhi, duke i thënë:
Nipi i viktimës në Skrapar tregon tmerrin: Xhaxhait i kishte shkulur zemrën nga vendi Një ngjarje makabre tronditi mbrëmjen e djeshme Skraparin, ku një një 77-vjeçar u vra nga një fqinj i tij. Ramadan Çe
MAQEDONI/ 11 vjeçarja përdhunohet për 1 vit rresht nga djali i xhaxhait (VIDEO) Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Maqedoninë e Veriut, ku një vajzë e mitur dyshohet se është përdhunuar nga kushëriri
Cara kërkon fëmijët, Hasani sot do mbushte 18-vjeç, dëshmia rrënqethëse e të afërmit Mëngjesin e sotëm vijon kërkimi për të shpëtuar personat e mbetur nën rrënoja në Thumanë. Një nga familjarët e personave
I mori jetën djalin të xhaxhait, ekstradohet nga Londra 35 vjeçari Një shqiptar i cili është dënuar me 16 vite burg për vrasjen e djalit të xhaxhit është ekstraduar në Shqipëri nga Londra
Arbër Çekaj shpërthen para Gjykatës: Do ia çoja xhaxhait, do bëheshim milionerë Biznesmeni Arbër Çekaj, për të cilin Prokuroria ka kërkuar 21 vite burg për 613 kilogramë kokainë që u gjetën në kontein
Mori armën e qëlloi mbi makinën e xhaxhait, arrestohet 20-vjeçari Kapet dhe ndalohet autori që qëlloi me armë zjarri në drejtim të automjetit të xhaxhait të tij, pas konfliktit për motiv
Afrikani zhvarros prindërit për një motoçikletë Një afrikan përfundoi në prangat e policisë pasi po gërmonte të zhvarroste trupat e prindërve. Qëllimi i tij ishte të sh
"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe
Goditi me sëpatë vajzën dhe nusen e xhaxhait, arrestohet 27-vjeçari Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e një shtetasi në fshatin Gumenicë i cili qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait
Ngjarja e rëndë në Vlorë, Policia jep detaje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka godityur me bishtin e sëp