999 rezultate për

xhaxhai

HISTORIA/ Xhaxhai i Vjosa Osmanit u dënua nga Enver Hoxha dhe u varros për së gjalli Presidentja në detyrë e Kosovës Vjosa Osmani gjatë vizitës në Parlamentin shqiptar mbajti një fjalim prekës, ku përmendi
Flet me lot në sy xhaxhai i Klodian Rashës: Nuk solli kurrë probleme, donte të ikte në Angli Hasan Rasha, xhaxhai i Klodian Rashës, ky i fundit i vrarë mbrëmë nga policia, ka thënë se nipi i tij nuk mbante kurrë a
Xhaxhai i Klodianit: Të zbardhet ngjarja ose gjaku shkon me gjak Xhaxhai i të riut që u vra orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë nga policia, ka thënë se do të bëjë vetëgjyqësi n
Xhaxhai i 25 vjeçarit që u vra nga policia: Ka pasur 2 hurma në dorë, jo armë Hasan Rasha, xhaxhai i 25-vjeçarit që u qëllua për vdekje nga policia ka thënë për mediat se nipi i tij ka pasur vetëm d
Zhdukja e 32 vjeçarit, xhaxhai me lot në sy i bën thirrje Edi Ramës Ende nuk ka asnjë shenjë nga i riu, Silvi Priftit i cili u zhduk pasi doli të gjuante oktapod. Ishin rrobat e tij që
Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Koeman reagon në lidhje me çështjen Griezmann-Messi “Jam i lodhur duke qenë gjithmonë problemi i gjithçkaje në klub”. Në momentin që po dilte nga aeroporti pas kthimit
Xhaxhai i Griezmann: Nuk është e lehtë me Mesin, te Barça nuk punohet shumë Marrëdhënia mes Antuan Grizman dhe Lionel Mesit nuk ka arritur në ansjë moment të bëhet sado normale. Argjentinasi q
Gruaja e xhaxhit donte t'i shiste virgjërinë 17-vjeçares në Tiranë? Dëshmia: I zbulova lidhjen Një vajzë adoleshente denoncoi në polici gruan e xhaxhait të saj, me pretendimin se ajo i kishte nxjerrë në shitje virgj
Shpresë për 15 vjeçarin nga Lushnja, niset për kurim në Xhenova Latifi, adoleshenti 15 vjeçar nga Lushnja është nisur drejt spitalit Bambini Jesu në Xhenova të Italisë. E ëma e tij
Ardit Gjebrea humb njeriun e dashur: Në paqe shpirti yt! Moderatori dhe këngëtari i njohur Ardit Gjebrea ka humbur xhaxhain e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai në Instagram
U p*rdhunua nga xhaxhai, 14 vjeçarja humb jetën gjatë abortit në muajin e 6 të shtatzënisë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Pakistan, ku një vajzë 14-vjeç humbi jetën gjatë një aborti, pasi u përdhunua v
Puthi xhaxhain e saj në buzë, mbesa e Biden pas debatit: Do e godisja Trumpin në fytyrë Mbesa e Joe Biden, Naomi, ka shpërthyer pas debatit të parë presidencial të xhaxhait të saj, me Donald Trump. Ajo ka
Dyshohet se u vra nga xhaxhai gjatë luftës, trupi i 16 vjeçares do të dërgohet jashtë shtetit Vazhdojnë hetimet për 16-vjeçaren e vrarë në kohën e luftës në malet e Llaushës, krim për të cilin akuzohet xhaxhai i sa
25 vjeçari duke u dridhur në gjyq tregon si xhaxhai i vrau nënën: Nuk kishin lidhje! Rreth një vit me parë, Lirie Xhepa u vra nga kunati i saj, Dashamir Xhepa i cili fillimisht e ka masakruar me sende të f
Teoritë konspirative: Kim Jong vrau xhaxhain e tij dhe i nxorri kokën në publik Presidenti amerikan pretendohet të ketë thënë se Kim Jong Un ka ekzekutuar me skuadër pushkatimi xhaxhain e tij, gjenera
Tetë vjet pa varr, xhaxhai i Eglantinës kërkon eshtrat e saj Vrasja e Eglantina Buçit nga vëllai i saj, tetë vite më parë po zbardhet sot. Teksa një bashkëpunëtor ka vendosur të
"Shiti vajzën time", nëna e 10 vjeçarit nga Tropoja akuza xhaxhait të djalit Ishte data 17 qershor kur në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24, mbërriti denoncimi i xhaxhait të 10-vje
Horrori në Kombinat, si jeton tani e mbijetuara e vetme e familjes Josifi Akoma nuk është harruar ngjarja makabre në Kombinat, ku nëna dhe vajzë u vetëflijuan për shkak të formës së tyre të përk
Flet xhaxhai i Blerta Jusufit: Nuk reagon si njeri normal Kanë kaluar dy muaj nga tragjedia e Kombinatit, ku u vetëflijuan nëna Zhaneta Josifi me dy vajzat e saj Anisa dhe Blerta