999 rezultate për

xharra

Gazetarja kosovare kritikon Ramën për minishengenin: S'duhej të futej në lojën e Vuçiç Gazetarja Arbana Xharra shprehet me tone kritike ndaj nismës për minishengenin ballkanik. Në një lidhje me Skype për
Bodybuilding, Kosova fiton 4 medalje në Greqi Kosova i ka fituar katër medalje, përfshirë një të artë, në Kampionatin Ballkanik në Badibilding dhe Fitnes në Greqi kët
Po ju cof baba! Arban Xharra i drejtohet mbështetësve shqiptarë të Erdoganit Nga Arbana Xharra Është ky shkrimi i 7të me radhë që publikoj në SHBA për Erdoganin. Shume shpejtë nisi hulumtim
"Plumb në ballë", kërcënohet gazetarja e njohur Shqiptarët në Maqedoni konsiderohen mbështetës tejet të vendosur të Erdoganit dhe kështu çdo fjalë kundër tij, i acaron
Arbana Xharra kërcënohet me jetë pasi denoncoi rrëmbimin e mësuesve nga Kosova (FOTO LAJM) Gazterja dhe deputetja Arbana Xharra është kërcënuar me jetë pas publikimit të një postimi kritik ndaj regjimit të Erdog
Arbana Xharra e quan Erdoganin "Millosheviç": Po shfaros kurdët Gazetarja Arbana Xharra përmes një statusi në Facebook e ka krahasuar presidentin turk Erdogan me Millosheviçin. Sip
Kjo fotografi do të trishtojë Arbana Xharrën dhe Fisnik Ismailin (FOTO LAJM) Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, dhe këshilltarja e Kadri Veselit, dikur gazetare, Arbana Xharra, nuk është se
Shpend Ahmet i ikën “Debatit Pernime”, ja çfarë thotë Jeta Xharra Edhe pse ishte paralajmëruar me kohë, kandidati i Vetëvendosjes për Prishtinën nuk po merr pjesë në Debati Përnime të mo
Arbana Xharra e quan një kryetar komune "ahmak" Anëtarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Arbana Xharra e ka quajtur ‘ahmak’ kryetarin aktual të Mitrovicës, Agim Bahti
Xharra- Shpendit: Prano që të ka kap për hunde Dardan Molliqaj Anëtarja e Partisë Demokratike e Kosovës, Arbana Xhara, ka kritikuar Shpend Ahmetin, i cili ka akuzuar mediat se kanë nd
Xharra reagon ashpër kundër lirimit të Enver Sekiraqës Vazhdojnë reagime e ashpra pas lirimit të Enver Sekiraqës nga burgu dhe rikthimit të procesit gjyqësor në pikën zero.
Edhe Arbana Xharra godet ashpër koalicionin ASH-BESA Ka reaguar ashpër edhe gazetarja Arbana Xharra lidhur me koalicionin Aleanca – BESA për raundin e dytë në zgjedhjet loka
Arbana Xharra: Unë islamofobe? Një myslimane ka rritur fëmijët e mi (VIDEO) Arbana Xharra e cika akuzohet nëpër rrjetet sociale nga shumë komentues si një Islamofobë ka nxjerrë një detaj nga jeta
Arbana Xharra: S'jam islamofobe, por mes myslimanëve ka shumë shqiptarofobë Anëtarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Arbana Xharra në njv editorial ka thënë se nuk është Islamofobe. Madje ajo sh
Pas Veselit edhe Arbana Xharra i "turret" Dritonit dhe LDK-së Pas kryeparlamentarit Veseli, ish-pjesëtarin e shoqërisë civile, Driton Selmanaj, e ka goditur edhe ish-gazetarja Arbana
Kërcënohet me jetë Arbana Xharra: Do ta mbushim barkun me plumba Ish-gazetarja dhe anëtarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Arbana Xharra është kërcënuar me jetë. Këtë e ka bërë të di
Arbana Xharra zgjidhet këshilltare e kryeparlamentarit Kadri Veseli E la gazetarinë për t’u angazhuar në politikë, e kontributin e saj tani e tutje do ta japë si këshilltare e kryetarit të
Xharra: Haradinaj është i fundit që mund të flasë për shkollë Ish gazetarja Arbana Xharra, tashmë pjesë e PDK-së ka kërkuar nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj t’u kërkojë f
Xharra "sulmon" Ahmetin: Njeri i vogël Anëtarja e PDK-së Arbana Xharra, ka akuzuar rëndë kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin se ka “provuar të përfitojë pre
Xharra: VV është leniniste, duan ta marrin pushtetin me diktatura sovjetik Gjatë ditës së sotme është publikuar një e-mail, që në vitin 2012, anëtari i kryesisë në “Vetëvendosje”, Zgjim Hyseni, u