999 rezultate për

xharra

Arbana Xharra i kthehet fushatës pas sulmit, me Veselin në Prizren Anëtarja më e re e PDK-së, Arbana Xharra është rikthyer në fushatë bashkë me kryetarin e partisë, Kadri Veseli. Ata k
Xharra rrëfen momentin e sulmit: Më tërhoqën nga flokët, tjetri më mbante këmbët (VIDEO) Arbana Xharra e cila së fundmi ka aderuar në Partinë Demokratike, ka rrëfyer sulmin që iu bë mbrëmjen e së premtes në ga
Lunaçek kërkon hetim për sulmin ndaj Arbana Xharrës Politikania austriake që është edhe zëvendëspresidente e Parlamentit Evropian, Ulrike Lunaçek, ka dënuar sulmin e dhunsh
"E rrahur, por e pamposhtur", ja si duket Arbana Xharra pasi u dhunua brutalisht (FOTO LAJM) Analisti dhe gazetari Berat Buzhala ka vizituar gazetaren Arbana Xharra e cila së fundi iu bashkua Partisë Demokratike t
Policia: Po hetojmë intensivisht për sulmin ndaj Xharrës Policia e Kosovës ende po heton për zbardhjen e plotë të sulmit ndaj gazetares Arbana Xharra, edhe pse deri më tani nuk
Çfarë tha Arbana Xharra për Thaçin dhe Erdoganin pak para se të rrihej barbarisht Arbana Xhara, ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod” këtë të premte, disa orë përpara se ajo të sulmohej fizikisht përpa
Pamje tronditëse, Arbana Xharra e rrahur dhe grisur në spital (FOTO LAJM) Foto të tjera janë publikuar nga dhunimi i Arbana Xharrës gjatë mesnatës së djeshme. Në foto duket se Xharra ka marr
Ja ku u rrah barbarisht Arbana Xharra (FOTO LAJM) Policia e Kosovës është duke hetuar në vendin ku u dhunua gazetarja Arbana Xharra në Prishtinë. Xharra është sulmuar
E dhunuan barbarisht, Arbana Xharra del nga spitali (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur Arbana Xharra është sulmuar mbrëmë në një parking afër shtëpisë së saj nga persona të paidentifikuar
Rrihet barbarisht gazetarja Arbana Xharra (FOTO LAJM) Gazetarja Arbana Xharra është sulmuar barbarisht nga persona të paidentifikuar të cilët e kanë dhunuar në mënyrë barbare
Arbana Xharra e fton në PDK, ja si ia kthen Fatmir Sejdiu Ish gazetarja Arbana Xharra e cila tashmë është bërë pjesë e PDK-së, i ka bërë ftesë ish presidentit të Kosovës Fatmir S
Arbana Xharra në PDK, Zeka "i bashkohet Listës Serbe" Milaim Zeka ka reaguar ashpër ndaj aderimit të gazetares Arbana Xharra në PDK, duke thënë se pas shumë kritikave të saj
Arbana Xharra: Mos më kryqëzoni se hyra në PDK Gazetarja e njohur nga Kosova, Arbana Xharra, e cila sapo ka aderuar në Partinë Demokratike të Kosovës, gjatë fjalës së
Arbana Xharra lë gazetarinë për PDK-në Gazetarja e njohur Arbana Xharra ka dhënë dorëheqje nga gazeta "Zëri" dhe i është bashkuar partisë së kryeparlamentarit
Kërcënimet ndaj Xharrës, reagon komiteti i gazetarëve në New York Komiteti për mbrojtjen e gazetarëve me seli në New York, ka reaguar ndaj kërcënimeve me vdekje ndaj gazetares Arbana Xha
Xharra kërcënohet me jetë, reagon Hashim Thaçi (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reagur ndaj kërcënimit me kryqe të lyer në ngjyrë të kuqe pranë shtëpisë së gazet
Kryqe me gjak në pragun e shtëpisë, kërcënohet gazetarja Arbana Xharra (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur nga Kosova e cila ka qenë pre e disa kërcënimeve gjatë ditëve të fundit, është ka publikuar në profil
Xharra: VMRO-ja po "bllokon" shqiptarët Gazetarja e Kosovës, Arbana Xharra, duke folur për zhvillimet e fundit në Maqedoni ka thënë se shqiptarët duhet të presi
Xharra: Maqedonia është shkaku i konfliktit Rusi-Përendim nga Arbana Xharra Shqiptarët me mbështetje të aleatëve të tyre perëndimorë, edhe pse të dëshmuar si fuqi e madhe elek
Arbana Xharra-Mukit: I more votat e shqiptarëve, tani del kundër gjuhës shqipe Deputeti shqiptar në rradhët e LSDM-së Muhamed Zekiri ka mbështetur liderin e tij Zoran Zaev për mos pranimin e gjuhës s