999 rezultate për

xhani

De Biasi mund të marrë drejtimin e Kombëtares së Azerbajxhanit Gianni De Biasi, përflitet se është në pritje për të marrë drejtimin e Kombëtares Azerbajxhanit, pasi federata e këtij v
Një mollë në ditë mban kancerin larg Mëngjesi Mollë Omlet me djath Meze e lehtë e mëngjesit Gjysmë filxhani me djath Gjysmë filxhani me kos pa yndyrë.
Ylli i Manchester Cityt përkrah lojtarët e Kosovës pas fitores ndaj Azerbajxhanit (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës fitoi ndaj Azerbajxhanit me rezultatin 4-0 në stadiumin "Fadil Vokrri" n kuadër të Ligës së Kom
Cana: Urime Kosovës për fitoren ndaj Azerbajxhanit Lorik Cana konsiderohet si një ndër futbollistët më të mirë shqiptar. Ai ka përcjell për së afërmi ecurinë e përfaqës
Milot Rashica, me një dedikim përlotës pas shpartallimit të Azerjbaxhanit (FOTO LAJM) Sulmuesi i përfaqësueses, Milot Rashica, i ka dedikuar fëmijëve refugjatë gjatë luftës në vitit 1999, fitoren e djeshme
FOTO EKSKLUZIVE/ Shijoni fitoren magjike të Kosovës kundër Azerbajxhanit Nga Ervin Shkulaku Kosova, një ekip i ri por po shënon fitore dhe po shkatërron skuadra që kanë një histori të
Zeneli kompleton "hat-trick", Kosova shkatërron thellë Azerbajxhanin Kosova ka marrë një fitore me plot meritë sonte kundër Azerbajxhanit me rezultatin 4-0 në stadiumin "Fadil Vokkri".
Kosova e pandalshme, shënon edhe golin e katërt kundër Azerbajxhanit (VIDEO) Kosova ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri". Golin e ka shënuar Arbër Zeneli në minutë
Kosova shënon dy gola të shpejtë ndaj Azerbajxhanit Kosova ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri". Ai që ka shënuar golin e dytë është përsë
Super Zeneli, Kosova kalon në avantazh ndaj Azerbajxhanit (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Azerbajxhanit në "Fadil Vokrri". Ai që ka shënuar është futbollisti, Zeneli në min
Kosova përballë Azerbaxhanit, gati të shkruajë historinë Kombëtarja e Kosovës po bën mrekulli me paraqitjet e saj në Ligën e Kombeve. Dardanët e kanë nisur mjaft mirë këtë kom
Challandes: Ndeshja vendimtare, luajmë për fitore ndaj Azerbajxhanit Bernard Challandes ka dalur në konferencë për të folur për ndeshjen kundë Azerbajxhanit. “Azerbajxhani është një skua
Kjo recetë me mollë, thonë se ju shpëton nga kanceri Mëngjesi Mollë Omlet me djath Meze e lehtë e mëngjesit Gjysmë filxhani me djath Gjysmë filxhani me kos pa yndyrë.
Shqipëria rikthehet tek fitorja, triumfon ndaj Azerbajxhanit Shqipëria U-17 ka arritur të mposht mrezultatin minimal 1-0 skuadrën e Azerbajxhanin, ndeshje e vlefshëm për Grupin 8 të
Nëse doni t’i shpëtoni kancerit, bëni këtë recetë me mollë Mëngjesi Mollë Omlet me djath Meze e lehtë e mëngjesit Gjysmë filxhani me djath Gjysmë filxhani me kos pa yndyrë.
Jahjaga nga stadiumi uroi për fitoren ndaj Azerbaxhanit, reagon pasi kupton gabimin Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka shkruar pas përfundimit të ndeshjes mes Kosovës dhe Ishujve Faroe. Ajo me
Start pozitiv për Kosovën, i rrëmben barazimin Azerbajxhanit Ashtu si në ndeshjen e parë të eliminatoreve të Botërorit, edhe në Ligën e Kombeve kosova e nisi me një barazim, por kët
Kosova kryen stërvitjen e fundit para nisjes për në Azerbajxhan Ekipi kombëtar i Kosovës ka mbajtur sot stërvitjen e fundit përgatitore para nisjes për në Baku, për ndeshjen e së premt
Arjon Muça i merr emisionin moderatorit të njohur Saga e ndryshimeve dhe meraktos së emrave të ekranit vazhdon ende, edhe pse për disa televizione sezoni është shpallur z
Trajneri i Kosovës: Fituam me Shqipërinë, por kujdes nga Azerbajxhani Përfaqësuesja e Kosovës duke parë nivelin e kundërshtarëve që ka në fazën e grupeve të Ligës së Kombeve, mund të thuhet