999 rezultate për

xhamat

Prishtinë, thyhen xhamat e ambasadës së Maqedonisë Radio Televizioni i Serbisë ka njoftuar mbrëmë se në Prishtinë janë thyer xhamat e ambasadës së Maqedonisë. Po ky T
Vandalët thyejnë xhamat e xhamisë në Ohër Vandalë të panjohur dhe të paidentifikuar, gjatë ditës së djeshme kanë thyer xhamat në xhaminë e njohur “Haxhi Durgut” n
Shpërthen “Gërdeci” në Kongo (VIDEO) Një shpërthim i ngjashëm me atë të Gerdecit në Shqipëri është shënuar edhe në Kongo ku kanë mbetur të vrarë 150 persona
Metamfetamina, jo e mirë për xhamat e makinës Policia e kufirit në Kaliforni të SHBA-ve, ka ndaluar një person i cili po perpiqej të kalonte kontrabandë lëndën narkot
Xhamathyesit ne lagjet e Ballkanit nga Kim Mehmeti Pushtetarët e Maqedonisë i ngjajnë një grupi adoleshentësh të papërgj