999 rezultate për

xhamat

I thyejnë xhamat dhe i hedhin benzinë, shkrumbohet makina në Lezhë Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen “Beslidhja” në Lezhë. Policia bwn me dije se persona ende të paident
Puna më e vështirë në botë? Të pastrosh xhamat në Tajlandë (FOTO LAJM) Pastrimi i dritareve në Tajlandë është padyshim një punë e jashtzakonshme. Një turist ndërsa po ecte nëpër rrugët e B
Thyhen xhamat e shtabit të VMRO-DPMNE-së Dita e parë e fushatës zgjedhore në Maqedoni filloi me një incident. Një persion ka thyer xhamin e dritares së shtabi
“Çmendet” tiranasi, kapet duke thyer xhamat e banesave në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një person pasi thyente xhamat e mjeteve dhe vidhte sende me vlerë e vlera monetare
Gazetarja rrëfen tmerrin në spital: Gjak dhe xhama të thyer (FOTO LAJM) Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur dje në ambientet e një spitali në kryeqytet. Një i ri në rrethana ende të pazbulu
Tiranë, një i pastrehë thyen xhamat e makinave luksoze Një i pastrehë ka thyer xhamat e disa automjeteve luksoze të parkuara pranë sheshit "Skënderbej" pasi policia bashkiake
Theu xhamat e Kishës, policia arreston autorin Policia e Tiranës ka vënë në pranga personin që dëmtoi Kishën. Policia bën me dije se i arrestuari E.R 29-vjeç banue
Tiranë, thyhen gjatë natës xhamat e Kishës Katolike Policia e Tiranës bën me dije se gjatë natës së mbrëmshme persona të paidentifikuar kanë thyer disa nga xhamat e Kishës
Theu xhamat e postës, arrestohet 46-vjeçari në Lushnje Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një 46-vjeçar pasi akuzohet për “shkatërrim prone”. Ilir Rançi, banues në lagjen
Masakra në Vlorë, plumba në xhamat e lokalit dhe “lumë” gjaku në oborr (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë,
Xhamat antiplumb shpëtuan paq Dortmundin, ushtria mbrojti lojtarët Tre shpërthimet që tronditën autobusin e Borusias së Dortmundit rrugës për në stadium para ndeshjes me Monakon fatmirësi
Sherr në Shkodër, thyhen xhamat e makinave dhe qëllohet me armë Një sherr për motive të dobëta ka shpërthyer në një lokal në Berdicë në Shkodër. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dij
Thyhen xhamat e zyrës së Partisë Socialiste në Delvinë (FOTO LAJM) Është thyer dhe dhunuar zyra e Partisë Socialiste në qytetin e Delvinës. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se
"Thyeni xhamat, shponi gomat", prokuroria nis procedimin penal për Lulzim Bashën Prokuroria e Tiranës ka regjistruar procedimin penal për kreun e Partisë Lulzim Basha pas thirrjeve të tij pak ditë më p
"Shpojini gomat, thyejini xhamat", FNSH merr në mbrojtje Kryeministrinë (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha deklaroi sot në mesditë se qytetarët kanë të drejtë që t'u shpojnë gomat dhe thyejnë xhama
Basha, thirrje për "luftë": Thyeni xhamat, shponi gomat! Lulzim Basha nga çadra e protestës përballë kryeministrisë sulmoi ashpër drejtorin e Përgjithshëm të Televizionit Publik
6 përdorimet e mahnitshme të açetonit Acetoni nuk mungon asnjëherë në çantën e një femre për shkak te rolit të tij të çmuar. Por roli i tij nuk fillon dhe
Rahovec / Qytetarët thyejnë xhamat e dyqanit, shpëtojnë punëtorin që po digjej (VIDEO) Dy shpërthime të njëpasnjëshme të bombolës së gazit kanë ndodhur dje në Prishtinë dhe në Pejë. Në të njëjtën ditë, n
Incident parazgjedhor, dëmtohet shtabi i VMRO-së Në Kavadar është sulmuar shtabi i VMRO-DPMNE-së, ku mësohet të jenë thyer xhamat. “Në periudhën prej orës 22:00 deri
Aksidenti në Gjirokastër/ Pasagjerët: Ishim në gjumë, thyem xhamat të dilnim (FOTO LAJM) Pasagjerët e autobusit që kthehej nga Greqia kanë qenë në gjumë në momentin që ndodhi aksidenti dhe kanë kuptuar se çfar