999 rezultate për

xhamajka

Moderatorja shqiptare tregon incidentin: Xhamajkani 2 metra më theu hundën (VIDEO) Moderatorja simpatike Xhesi Muçaj, ka qenë e ftuara e dytë në emisionin “Glamour Zone”, ku ndër të tjera, zbuloi shumë h
Keqardhje për keqkuptimin, Xhamajka: Nuk e kemi njohur Kosovën (FOTO LAJM) Xhamajka deri tani nuk ka marrë asnjë vendim rreth njohjes së Kosovës, shtet të pavarur. Kështu ka bërë të ditur zyrtari
Skandali me Xhamajkën, kërkohet shkarkimi i Glauk Konjufcës Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, e ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje dhe Lidhjen Dem
Lajmi i rremë se Xhamajka njohu Kosovën, reagon Konjufca Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ka reaguar pasi që nga Xhamajka mohuan se kanë njohur pavarësinë e Kosovës,
Pacolli: Vlora Çitaku duhet të shkarkohet nëse e dha ajo lajmin për njohjen nga Xhamajka Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka reaguar pas demantimit që Ministria e Punëve të Jashtme të Xhamajkë
Xhamajka hedh poshtë deklaratën e Thaçit: Nuk e kemi njohur Kosovën Ministrja e punëve të Jashtme të Xhamajkës ka mohuar se vendi i saj ka njohur Kosovën. Në një postim ne Twitter, duke
Miss Xhamajka fitoi kupën, reagimi epik i Miss Nigeria po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) U mbajt së fundmi në Londër evenimenti i bukurisë "Miss World 2019" ku fituese u shpall Miss Xhamajka, Toni-Ann Singh. P
Bolt shumë pranë afirmimit si futbollist profesionist Xhamajkani Usain Bolt me shumë mundësi do të jetë titullar në ndeshjn e dytë miqësore që skuadra e Central Coast Mariner
Era Istrefi thyen tabutë, shfaqet në krahët e djalit xhamajkan Në fillim të qershorit, kur të gjithë e kishim mendjen tek pjesëmarrja e Erës në Botërorin që përfundoi të dielën, (15
Marina ka mall për verën, publikon videon nga Xhamajka Çifti i famshëm Marina dhe Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.
Xhamajka i kushton një statujë Usain Bold Xhamajka nderoi me një skulpturë prej bronzi njeriun më të shpejtë në botë, atletin Usain Bolt. Skulptura 2.5 metra
Shpati në Xhamajka por me kë Në këto ditë të ftohta ku ne po ngrijmë, këngëtari i njohur Shpat Kasapi ndodhet në Xhamajka. Prej atje ai ka publiku
Merkel nis bisedimet për koalicionin "Xhamajka" Kancelarja gjermane Angela Merkel ka nisur të premten bisedimet maratonë për koalicion, duke shpresuar se tre kampe kund
Luana Vjollca poston një foto nga Xhamajka, reagon i dashuri i saj Krenari (FOTO LAJM) Siç dihet Luana Vjollca aktualisht ndodhet në Xhamajkë ku ka shoqëruar motrën e saj Marinën së bashku me bashkëshortin e
Fotot ekzotike të Marinës nuk ishin asgjë para këtij postimi të Getit nga Xhamajka (FOTO LAJM) Fotot ekzotike të Marinës pak ditë më parë nga Xhamajka qarkulluan shpejt në rrjetet sociale. Një javë pas martese, çift
Vera nuk ka fund për Luanën, poston foto nga Xhamajka (FOTO LAJM) Luana padyshim që shquhet për pozat e saj provokuese dhe tipin e hedhur. Dhe teksa për të gjithë ne pushimet kanë mb
Marina thyen heshtjen, poston foto nga muaji i mjaltit në Xhamajka (FOTO LAJM) Padyshim që dasma e moderatores së njohur marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi bëri bujë dhe u diskutua gjatë në rrj
Kapet autori që plagosi shtetasin me pseudonimin “Xhamajka” Një person me precedentë penalë është plagosur me thikë në Durrës, ndërsa bëhet me dije se tashmë është vënë në pranga a
Bekim Balaj, pushime në Xhamajka me prezantuesen hot (FOTO LAJM) Futbollisti i kombëtares shqiptare, Bekim Balaj po jeton këta dy muaj një histori të nxehtë dashurie. Ai është njohur dh
Për inat të Kosovës anullon miqësoren me Haitin Inati i Federatës së Futbollit të Serbisë për miqësoren e parë të Kosovës nuk ka marrë fund. Madje, ata po gjejnë mënyra