999 rezultate për

xhakomo

Xhakomo Vrioni ëndërron të debutojë në Milan-Juventus Një nga lojtarët më në formë padyshim është Paulo Dybala, i cili në ndeshjet e fundit ka shkëlqyer me gola dhe asiste pë