999 rezultate për

xhaketa

Zgjidhni të preferuarën tuaj: 5 trendet klasike të palltove dhe pardesyve (FOTO LAJM) Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju ja
Fjala e fundit e modës, kjo është xhaketa më "In" e vjeshtës (FOTO LAJM) Vjeshta shpesh lidhet me shirat, uljen e temperaturave dhe në një kohë tjetër një veshje e bardhë me gjasë nuk do të ish
Kombinime vjeshte që do të doni t'i kopjoni menjëherë (FOTO LAJM) Veshjet e vjeshtës duan pak planifikim, por para se të rifreskoni garderobën apo të bëni blerje të reja, merrni pak kohë
Veshje luksoze, vetëm xhaketa Loredanës i kushton 4 mijë euro (FOTO LAJM) Herë shumë të shtrejnta e herë pak më të lira, intersi për veshjet e VIP-ave ka qenë gjithmonë shumë i madh. Loredana
Rama në siklet nga xhaketa kurse Veliaj i rregullon kravatën Pëllumbit, çfarë ndodhi jashtë sallës së Kongresit Kongresi i Partisë Socialiste ka nisur sot me një minutë heshtje në ndër të viktimave të tërmetit të 26 nëntorit. Më pas
"Mendoj babain tim", Vikena Kamenica përlotet në emision Mbrëmjen e djeshme emisioni Soiree me Jonida Shehun kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetori
Po vjen koha e xhaketave, 5 prej tyre që do jenë trend i sezonit (FOTO LAJM) Pavarësisht se stina e vjeshtës në vendin tonë nuk ka ardhur akoma tamam, ditë më të ftohta na presin. Sigurisht që n
Po afron vjeshta, këto xhaketa nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Vjeshta është shumë pranë dhe të gjithë kanë nisur të mendojnë se cilat janë rrobat që nuk duhet të mungojnë në garderob
Vendosni 3 topa tenisi brenda në lavatriçen tuaj Gjëja e parë që duhet të bëni për t’i bërë rrobat tuaja të pastra dhe të bukura është të mësoni se si t’i lani ato si du
Pas xhaketës së shtrenjtë të Marinës, në rrjet bëhet virale edhe ajo e Getit Marina trullosi rrjetin kur u shfaq me një xhaketë 7 mijë euroshe. Por edhe Geti është i apasionuar pas veshjeve të s
Pse duhet të vendosni 3 topa tenisi brenda në lavatriçen tuaj Gjëja e parë që duhet të bëni për t’i bërë rrobat tuaja të pastra dhe të bukura është të mësoni se si t’i lani ato si du
Del në shitje xhaketa e zezë e Michael Jackson Xhaketa e zezë prej lëkure e Michael Jackson, që mbajti veshur në turneun e tij të parë solo do të dalë në ankand në nën
Çmimi marramendës i veshjes së Erës në Konferencën e Botërorit Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme. Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe
Xhaketa xhins zgjidh dilemën “Çfarë të vesh?" Janë perfekte për të kompletuar pamjen tuaj, dhe flasim për xhaketat xhins, që është optimali për temperaturat e kësaj s
U vesh plot ngjyra, por shikoni sa kushton veshja e Elvanës (FOTO LAJM) Elvana Gjata është femra më e kompletuar e skenës shqiptare. Ajo është ndër të vetmet që ka një bukuri natyrale dhe
Xhaketat jeans, modelet më në tendencë për verën 2018 (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës 2018, xhaketat jeans janë kthyer fuqishëm ne koleksionet e veshjeve te firmave te mëdha te modës.
E veshi për t'i bërë qejfin Ramës? Çfarë do të thotë xhaketa mavi e Merkel Kryeministri Edi Rama udhëtoi ditën e djeshme drejt Gjermanisë ku takoi kancelaren Angela Merkel. Ajo që ra në sy dh
Trump tepër i kujdeshëm ndaj Macron, i largon zbokthin nga xhaketa (VIDEO) Një detaj mjaft interesant është kapur nga mediat gjatë momentit kur Donald Trump, dhe homologu i tij francez, Emmanuel
Futini xhaketat në dollap, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Ditët me diell do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Ndërsa ishte parashikuar që sot se në zona të ndryshme të vendit t
Me fustan të çarë në mes të burrave me xhaketa, aktorja e ofenduar nga kritikat Të shumta ishin polemikat që shoqëruan daljen në të ftohtë të Jennifer Lawrence me një fustan të hollë, për të bërë një