999 rezultate për

xhaketĂ

Çmimi marramendĂ«s i veshjes sĂ« ErĂ«s nĂ« KonferencĂ«n e BotĂ«rorit Era Istrefi Ă«shtĂ« emri mĂ« i komentuar nĂ« shtyp gjatĂ« ditĂ«s sĂ« sotme. Kjo pĂ«r shkak se pas arritjes sĂ« saj nĂ« Rusi dhe
Xhaketa xhins zgjidh dilemĂ«n “ÇfarĂ« tĂ« vesh?" JanĂ« perfekte pĂ«r tĂ« kompletuar pamjen tuaj, dhe flasim pĂ«r xhaketat xhins, qĂ« Ă«shtĂ« optimali pĂ«r temperaturat e kĂ«saj s
U vesh plot ngjyra, por shikoni sa kushton veshja e Elvanës (FOTO LAJM) Elvana Gjata është femra më e kompletuar e skenës shqiptare. Ajo është ndër të vetmet që ka një bukuri natyrale dhe
Xhaketat jeans, modelet më në tendencë për verën 2018 (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës 2018, xhaketat jeans janë kthyer fuqishëm ne koleksionet e veshjeve te firmave te mëdha te modës.
E veshi pĂ«r t'i bĂ«rĂ« qejfin RamĂ«s? ÇfarĂ« do tĂ« thotĂ« xhaketa mavi e Merkel Kryeministri Edi Rama udhĂ«toi ditĂ«n e djeshme drejt GjermanisĂ« ku takoi kancelaren Angela Merkel. Ajo qĂ« ra nĂ« sy dh
Trump tepër i kujdeshëm ndaj Macron, i largon zbokthin nga xhaketa (VIDEO) Një detaj mjaft interesant është kapur nga mediat gjatë momentit kur Donald Trump, dhe homologu i tij francez, Emmanuel
Futini xhaketat në dollap, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Ditët me diell do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Ndërsa ishte parashikuar që sot se në zona të ndryshme të vendit t
Me fustan të çarë në mes të burrave me xhaketa, aktorja e ofenduar nga kritikat Të shumta ishin polemikat që shoqëruan daljen në të ftohtë të Jennifer Lawrence me një fustan të hollë, për të bërë një
Messi dhe Suarez pushojnë me familjet në Ibiza Messi dhe gruaja e tij janë të bashkuar me Suarezin, gruan e tij Sofia Balbi, 27, në ishullin tropikal. Messi dhe dy
Sa kushton xhaketa e Melanie Trump? Melanie Trump, së bashku me bashkëshortin e saj, Donald Trump kanë udhëtuar drejt Siçilisë për Samitin e G7. Në një
Google dhe Levi's krijojnĂ« xhaketĂ«n smart, ja sa kushton Google nĂ« bashkĂ«punim me kompaninĂ« e modĂ«s Levi’s kanĂ« sjellĂ« njĂ« risi. Ato kanĂ« krijuar njĂ« xhaketĂ« smart qĂ« lejon kont
Ramës i del në pah detaji i pakëndshëm te xhaketa, ja si tallet zëdhënësja e Berishës (FOTO) Kryeministri Rama ishte ditën e sotme në Elbasan përballë studentëve të qytetit. Por vetëm pak orë më pas, zëdhënësja
Kush do e dëshironte një xhaketë të tillë?! Së shpejti pritet që të dalë në treg xhaketa që do ju vijnë në ndihmë për të karikuar telefonin. Viti 2017 mendohet se ë
Trendi më i fundit i xhaketave pranverore (FOTO LAJM) Xhaketa është një veshje e cila dhe pse tashmë jemi në stinën e ngrohtë, është një stil veshje që mund të përdoret gjat
Trendi më i fundit i xhaketës pranverore (FOTO LAJM) Xhaketa është stili që na duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Vendin e palltove e zënë xhaketat e shkurtra dhe të
Xhaketa e gjatë moda më e fundit (FOTO LAJM) Xhaketat e gjata janë moda më e fundit e sezonit pranveror. Ky është një stil veshje i cili do ju ndihmojë të dukeni shi
Kombinime ideale të xhaketës (FOTO LAJM) Xhaketa është një element i rëndësishëm në veshjen, është një model veshje që mund të jetë shumë mirë e përshtatshme jo
Zbardhet dëshmia e gardistit: Ndoka e kapi nga xhaketa, e ftoi në kafe Sa i takon seancës së djeshme për dhunën e ushtruar ndaj deputetit Gent Strazimiri, ka dëshmuar edhe një nga gardistët q
Xhaketë me panele diellore (FOTO LAJM) Tommy Hilfiger është një markë e njohur për veshjet e saj, dhe tani ka vendosur që të bashkojë modën me teknologjinë. Ko
Në modë xhaketat si batanije (FOTO LAJM) Gjatë këtij sezoni do të veshim edhe më shumë xhaketat të cilat duken si batanije. Me ngjyra të ndryshme, ato mbulojnë ç