999 rezultate për

xhaka

Granit Xhaka vendos rekordin e ri në Premier League Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, vendosi një rekord të ri nw Premier League. Futbollisti i cili aktivi
Taulant Xhaka humb sezonin, do të operohet në gju Lajm i keq nga Baseli për mesfushorin e Kombëtares Shqitare, Taulant Xhaka. Klubi zvicëran ka njoftuar se mesfushori do
Zhduket në 3 000 metra lartësi avioni me 50 pasagjerë Një aeroplan i Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord humbi kontaktin me kullën e kontrollit pasi u ngrit nga k
Fitorja ndaj Brighton, Xhaka: Hap tjetër në rrugën e duhur Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka është ndarë i lumtur me fitoren ndaj Brightonit. "Topçinjtë" fituan me rezultat
Xhaka nuk e fsheh lumturinë: Shumë njerëzve ua kam mbyllur gojën me paraqitjen kundër Chelseat Granit Xhaka është i lumtur që ua ka mbyllur gojën kritikëve me një paraqitje mbresëlënëse dhe me një gol mahnitës në fi
Shënoi një super gol ndaj Chelsea, reagon Xhaka: Ndonjëherë veprat flasin më shumë se fjalët Arsenali mbrëmë bëri befasinë , pasi mposhti Chelsean me rezultatin final në 3:1. Skuadra e Artetas e ftuan derbin e
Arsenali triumfon në derbin e Londrës, Xhaka realizon supergol (VIDEO) Merr fund makthi i rezultateve negative për Arsenalin. “Topçinjtë” e Mikel Artetës, mposhtën Çelsin në derbi me rezultat
Xhakaaaaa supergoolll! Arsenali "fundos" Chelsea-n (VIDEO) Arsenali ka gjetur golin e dytë në ndeshjen ndaj Chelseas. Granit Xhaka ka realizuar një supergol në minutën e 43' n
Soset durimi: Arsenal nxjerr në shitje Xhakën, ja dy ekpet që e duan Granit Xhaka nuk është duke kaluar momente të mira n Londër dhe ndeshja e fundit ndaj Burnley ishte treguesi më i mirë.
Arsenali pret me "krahë hapur" shkëmbimin Xhaka – Eriksen Arsenali do ta pranonte të dërgonte në huazim mesfushorin Granit Xhaka të Interi në shkëmbim për Christian Eriksen. S
Xhaka-Eriksen, dy të padëshiruarit mund të shkëmbejnë fanellat në janar Një hipotezë e bujshme është shfaqur sot në mediat italiane, pasi flitet për një shkëmbim mes "të padëshiruarish" të Int
Granit Xhaka nuk e ka vendin e sigurtë te Arsenali, "topçinjtë" presin oferta Mesfushori Granit Xhaka është duke ‘luftuar’ që të shpëtojë karrierën të Arsenali. Trajneri i "Topçinjve", Mikel Arte
Patrice Evra sulmon ashpër shqiptarin: Henry fiku televizorin prej Xhakës (VIDEO) Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, u ndëshkua me karton të kuq për shkak të kapjes për fyti të Ashurn Westwo
Rriten shanset e kalimit të Eriksen te Arsenal, në Milano vjen Xhaka Christian Eriksen do të largohet nga Interi në janar, ndërsa destinacione të ardhshme për të mund të jenë PSG-ja, Bayern
"Ia ofrojnë falas", Augsburgu tallet keq me Granit Xhakën dhe nuk e pranon: Kini pak respekt për ne Granit Xhaka nuk është duke kaluar një moment të mirë te Arsenali dhe ndeshja e fundit kundër Totenhemit bëri që kritika
Mbyllet me sherr Leeds-Arsenal, Xhaka del kundër shokëve të tij (VIDEO) Granit Xhaka i ka dalë në mbrojtje futbollistit shqiptar nga Maqedonia, Ezgjan Alioskit. Leeds United dhe Arsenal lua
Formacionet zyrtare, Leeds-Arsenal Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leeds United dhe Arsenal. Nga minuta e parë për Leedsin është hedhu
Interi i interesuar për të, Xhaka vendos për të ardhmen Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka nuk mendon largimin nga klubi pavarësisht interesimit së Interit. Xhaka nisi kët
Eriksen tek Arsenal, Xhaka tek Inter? Inter do të përpiqet të finalizojë një marrëveshje e cila do të mundësonte shkëmbimin e mesfushorëve Christian Erisken-G
Zvicër - Spanjë, formacionet zyrtare onte (e shtunë) do zhvillohet sfida interesante mes Zvicrës dhe Spanjës. Vendasit synojnë këndelljen, meqenëse nuk di