999 rezultate për

xhaja

Arbitrat shqiptarë protagonistë në kompeticionet europiane Arbitrat shqiptarë po fitojnë terren edhe në arenën ndërkombëtare. Sfida e sotme mes Vitrolulit dhe Dinamos së Zagrebit,
FSHF provokon Flamurtarin, Juxhin Xhaja do të vendosë drejtësinë ndaj Kukësit Çudirat me arbitrat në futbollin shqiptar nuk kanë të mbaruar. Kryendeshja e ditës së sotme, ajo mes Flamurtarit dhe Kuk
Shpërthen Radas kundrejt arbitrit Xhaja: Kur të gjesh copën që më mungon, më shkruaj (FOTO LAJM) Marko Radas ka qenë shumë i indinjuar pas kartonit kë kuq që ka marrë në ndeshjen e sotme ndaj Luftëtarit. Indinjatë
Hamiti dhe Xhaja plotësojnë treshen e albitrave ndërkombëtar, marrin stemën nga FIFA Eldorjan Hamiti dhe Juxhin Xhaja janë dy gjyqtarët e rinj që kanë marrë ditën e sotme stemën e FIFA-s, duke zëvendësuar
UGSH dënon dhunimin e gazetarëve në Lazarat Unioni i Gazetareve Shqiptare dënoi sot sulmin dhe dhunën e ushtruar në Lazarat mbi gazetarin Gerti Xhaja si dhe shkatër
Xhaja që dredh cigare me gazetë Nje xhaje dridhte cigare me gazete, gjate dredhjes lexon: Aksident me motorr nje i vrare. Ne ate moment kalon nje me
Zhvillohet finalja e “SuperBowl 2012” Sot do të zhvillohet finalja e fubollit amerikan “SuperBowl 2012” ndërmjet Nju England Patriots dhe Nju Jork Xhajants. L