999 rezultate për

xhaferi

Talat Xhaferi shtrohet në spital, infektohet me COVID-19? Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi është shtruar të premten në Klinikën e Sëmundjeve Infektiv
Xhaferi flet nga Manastiri: Ideja për kryeministër shqiptar është reale Kam dëshmuar se flas dhe punoj për qytetarët dhe interesat e tyre, të cilët i përfaqësoj në Kuvend, dhe për këtë shkak b
Xhaferi: Kuvendin mund ta rikthejë vetëm populli I ftuar në TV21 Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi ka folur për iniciativën e LSDM-së e të firmosur nga 35 deputetë të të gji
A duhet të lëvizin qyetarët lirshëm pas gjendjes së jashtëzakonshme, përgjigjet Talat Xhaferri Ish kreu i Kuvendit, Talat Xhaferi, në një linjë të drejtëpërdrejtë në Click Plus, ka folur për shpalljen e gjendjes së
Vjosa Osmani nesër takohet me Kryeparlamentarin e Maqedonisë Talat Xhaferi, çfarë do diskutohet? Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nesër e pret në takim homologun e saj nga Maqedonia e Veriut, Talat Xhafe
Xhaferi:Shqiptari në një post të rëndësishëm, nuk është punë e pamundur Kontestet zgjidhen vetëm kur për to flitet në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe pa doreza, këtë për gazetën “Politika” nga Be
Xhaferi: Institucionet duhet të sigurojnë kushte zgjedhje të lira dhe demokratike Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi në konferencë për shtyp duke ju drejtuar qytetarëve pas shpërndarjes së djeshme të Ku
Xhaferi apel deputetëve: Ku jeni tani? Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretar
Xhaferi u takua me kryetarin e Asamblesë Parlamentare të NATO-s Mesterhazi Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot është takuar me kryerësin e detyrës kryetar i Asamblesë Parlamentare të NATO-Atill
Xhaferi: Nuk ka bazë ligjore për shpenzimin e mjeteve për Këshillin e mbikëqyrjes civile Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi i ka hedhur poshtë pohimet e deputetit të LSDM-së Aleksandar Kiracoski se nuk mundëson
Xhaferi: Lufta kundër korrupsionit parakusht për një shtet të suksesshëm, demokratik dhe të drejtë Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi në takimin e sotëm e inkurajoi kryetaren dhe an
Xhaferi: Nuk i kemi mbyll dyert për VMRO-në, vota shqiptare të unifikohet Kreu i Parlamentit, Talat Xhaferi në intervistë për gazetën KOHA ka folur për punën e Parlamentit pas 27 Prillit, ligjet
LSDM përplasje edhe me kryetarin e parlamentit Talat Xhaferi (VIDEO) Kryetari i Komisionit parlamentar për Sistem Politik, Aleksandar Kiracovski, e ka qujtur akt jodemokratik vendimin e kry
U kërkoi ndihmë kalimtarëve, kush është i riu që u qëllua në Sauk Pasditën e sotme në Sauk në Tiranë ka ndodhur një shkëmbim zjarri ku është lënduar një person. Detaje të reja janë zb
Xhaferi do ta njoftojë Qeverinë për iniciativën e VMRO-së dhe ASH-së Kryeparlamentari Talat Xhaferi, deklaroi se për iniciativën e VMRO-DPMNE-së do ta njoftojë Qeverinë e Maqedonisë së Veri
Hapet autostrada "Arbër Xhaferi" Në segmentin Konjuh – Babush të autoudhës "Arbën Xhaferi" qytetarët kanë pas mundësi të udhëtojnë në pasditën e së dielë
Talat Xhaferi: Minishengeni duhet të përfshijë të gjitha shtetet e Ballkanit Perëndimor (VIDEO) Shengeni Ballkanik nuk mund të jetë i plotë pa Kosovën. Kështu shprehet kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut,
Haradinaj për Arbën Xhaferin: Kujtohet përherë si mendimtar i lirisë Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj në përvjetorin e shtatë të vdekjes së tij, Arbën Xhaferit, ka thënë se ishte li
U shtri përtokë me 3 plumba, kush është viktima me dy personalitete, "kokë" e botës se krimit Një 47-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e djeshme (7 gusht) në pragun e shtëpisë, në lagjen "Minatori", në Sel
Xhaferi: Ta ruajmë shtetin e përbashkët Kreu i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi me rastin e festës së ilindenit qëndroi në Pelince