999 rezultate për

xhafaj

Del për herë të parë një vëlla tjetër i Xhafajt, ky ka bërë namin me pasuri Tashmë një vëlla i Fatmir Xhafajt njohet pasi ishte i dënuar per trafik drogë në Itali dhe më në fund falë denoncimit të
Zbardhen detaje monstruoze për Fatmir Xhafajn, rrëfimi rrëqethës i një gruaje Top Story udhëtoi drejt Krujës, për të gërmuar mbi të kaluarën e Xhafajt, si hetues. Filmimet, i përqendroi tek një g
Dha dorëheqjen si ministër i Brendshëm, por kush është detyra e re e Xhafajt Fatmir Xhafaj bwri bujw tw madhe me dorwheqjen e tij nga posti i ministrit tw Brendshwm. Por cila wshtw detyra e re
"Do të t'i zhduk burimet", gazetarja tregon si e kërcënoi Xhafaj Gazetari Adi Krasta ka nisur sot rrugëtimin e tij më të ri pas kaq kohësh, emision të cilin e ka quajtur "A". E ftuar
Xhafaj iku me dëshirë apo e hoqët ju? Rama irritohet me gazetarin Kryeministri Rma është pyetur mbrëmjen e sotme në Reopolitix nga gazetarët nëse Xhafaj dha dorëheqjen me dëshirë apo i d
Sherri LIVE në emision, Fevziu flet për SMS-të e fshehta me Fatmir Xhafajn I ashpër ka qenë debati i djeshëm mes Blendi Fevziut dhe Flamur Nokës, teksa ky i fundit nuk ka lënë thuajse në asnjë mo
U shkarkua me 75 vota, Xhafaj qesh dhe voton pro (FOTO LAJM) Kuvendi ka miratuar sot dekretin e Presidentit Meta për shkarkimin e Fatmir Xhafajt nga posti i ministrit të Brendshëm,
Fatmir Xhafaj shkarkohet nga detyra me 75 vota Kuvendi i Shqipërisë shkarkoi ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj me 75 vota. Votat ishin të deputetutetëve socialis
"Xhafaj dhe Meta u takuan fshehurazi në mesnatë, tmerrohet Rama" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Rama është tërhequr nga emri i Sandër Lleshit për postin e zv.ministrit ashtu s
Xhafaj tregon për herë të parë arsyen pse dha dorëheqjen Edhe pse të gjithë pyetën se pse Fatmir Xhafaj dha dorëheqjen, kurrë nuk pati një përgjigje. Por mesa duket, vetë ish
Fjalimi përshëndetës, Xhafaj pranon se rrezikuam heqjen e liberalizimit të vizave Ish-ministri Xhafaj duket se e ka të vështirë që të largohet nga Ministria e Brendshmë. Ai ka mbajtur një fjalim për
Xhafajt nuk i ndahet zemra nga ministria e Brendshme, ky është reagimi i tij i fundit Ministri i Punëve të Brendshme ende në detyrë, Fatmir Xhafaj, duket se nuk ndahet dot nga posti i tij edhe pse ka vetëm
Nano: Kur do të ikë Rama, Veliaj dhe Xhafa nuk janë budallenj Analisti Mustafa Nano jep disa motive të “largim-shkarkimit” të Xhafajt, ndërsa mendon se Rama nuk do arrijë të pastrojë
Deputeti i Merkel flet për dorëheqjen e Xhafajt: Është e vështirë të gjykosh Thorsten Frei, raportuesi i grupit parlamentar CDU/CSU për Shqipërinë e quan pozitive dorëheqjen e Fatmir Xhafajt e pret
Ambasadori i BE mbështet Xhafën dhe ka një mesazh për Ramën Ftamir Xhafaj u detyrua të jepte dorëheqjen në një kohë që BE dhe SHBA ishin të kënaqur me punën e tij. Kjo ishte ajo
Rastësi? Xhafaj del në krah të Veliajt pas largimit nga detyra Një ditë më parë, gazeta prestigjoze britanike “The Guardian” i kushtoi një shkrim Tiranës dhe ndryshimeve që ka pësuar
Zëvendësoi Xhafajn, Lleshi tregon si i erdhi propozimi nga Rama Gjeneral Sandër Lleshi u emërua nga Kryeministri rama nsi mInistër i Brenshëm pas dorëhqejes së Xhafajt. Vetë Lleshi
Fatmir Xhafaj nuk largohet nga ministria e Brendshme? Fatmir Xhafaj ditën e djeshme ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij si ministër i Brendshëm. Njoftimin për dorëheqjen
Pas 8 orësh, Xhafaj largohet nga Ministria e Brendshme Pas lajmit të bujshëm të dorëheqjes, Xhafaj është larguar nga Ministria e Brendshme. Fiks 8 orë pas lajmërimit, ish-m
4 postime , Xhafaj i përgjigjet akuzave të opozitës pas dorëheqjes Pas dorëheqjes ka reaguar Xhafaj nëpërmjet Tëitter. Ai ka berë katër postime, ku ndër të tjera i është përgjigjur opo