999 rezultate për

xhafaj

Xhafaj pasi votoi: Momenti i duhur për reflektim dhe ndryshim rruge e lidershpi! I shoqëruar dhe nga pjesëtarë të familjes, deputeti socialist, ish-minister i Brendshem, Fatmir Xhafaj e ka quajtur 30 q
Majko dhe Xhafaj refuzojnë të firmosin për shkarkimin e Metës (FOTO LAJM) Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, 55 deputetë të PS janë pro shkarkimit të presidentit Meta, ndërsa spikat m
Rakipi: Edi Rama dhe fati që e pret Vangjush Dakon I ftuar në “Provokacija” gazetari Ylli Rakipi ka folur për përgjimet e publikuar së fundi nga media prestigjioze gjerman
Sherri Rama-Xhafaj reflektohet edhe në takimin me Veliajn: Ish-ministri as që e vret mëndjen fare (VIDEO) Rama dhe Xhafaj janë në një konflikt të hapur mes tyre dhe kjo ka dalë në pah edhe gjatë një takimi të kryeministrit bas
Zbulohen katër parcela kanabis, shoqërohet në komisariat kryeplaku Me anë të patrullimeve ajrore të kryera nga policia në fshatin Xhafaj të Memaliajt janë zbuluar 4 parcela kanabisi. P
Pa nisur mirë punën, BD-së i plas një skandal Të tjerë qytetarë kanë denoncuar falsifikimin e firmave të tyre për themelimin e Partisë së Astrit Patozit, ‘Bindja Demo
Xhafaj del kundër Lleshjat, a ka një përplasje të fshehtë? Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, që udhëhoqi miratimin e ligjit të Vettingut në Policinë e Shtetit ka kritikuar r
Ish-ministër i Ramës, kush është "shefi i madh" i Fredi Alizotit (VIDEO) Ish deputeti i PD-së, Ervin Salianji pak minuta më parë ka dalë në një deklaratë për shtyp, ku shpjegon se "shefi i mad
Xhafaj godet Tahirin për drogën: Me të njëjtët policë ndryshova realitetin Rezultatet e antitrafikimit në 2018, Xhafaj: Krenar për çfarë bëmë. Përçmim për të gjithë ata që kanë hedhur baltë D
Fatmir Xhafaj del kundër PS-së: Deputetët janë shndërruar në kartona Ish-ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj pak minuta më parë ka shprehur një qëndrim kundër mazhorancës për sa i përket nd
Xhafaj: Shpresoj që gjyqtarët të tregojnë përgjegjshmëri për zgjedhjen e anëtarëve të KLGJ Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj si ish-kryetar i Komisionit që hartoi Reformën në Drejtësi, ka thënë se përzgjed
Del videoja, momenti kur Fatmir Xhafaj përqafon Enver Hoxhën dhe Mehmet Shehun (VIDEO) Top Story u fokusua kësaj here tek një profil i Fatmir Xhafajt, një nga politikanët më të spikatur të politikës shqiptar
Lufta brenda Partisë Socialiste dhe roli i Fatmir Xhafajt Ish-deputeti Kastriot Islami, e ka quajtur Fatmir Xhafajn një vegël të Partisë së Punës për shkak të angazhimeve të tij
Lidhjet e fshehta të Fatmir Xhafajt me botën e biznesit Njohja mes Fatmir Xhafajt dhe Besos së Tajvanit, siç e njohin të gjithë është e hershme. Prej vitesh kanë qarkulluar
Aksioni i Tahirit kundër bixhozit që zemëroi Xhafajt, lidhja me biznesin e fuqishëm Nga viti 2005 deri në vitin 2013, kryeministri Edi Rama i beson Fatmir Xhafës postin e nënkryetarit të Komisionit për Çë
Del për herë të parë një vëlla tjetër i Xhafajt, ky ka bërë namin me pasuri Tashmë një vëlla i Fatmir Xhafajt njohet pasi ishte i dënuar per trafik drogë në Itali dhe më në fund falë denoncimit të
Zbardhen detaje monstruoze për Fatmir Xhafajn, rrëfimi rrëqethës i një gruaje Top Story udhëtoi drejt Krujës, për të gërmuar mbi të kaluarën e Xhafajt, si hetues. Filmimet, i përqendroi tek një g
Dha dorëheqjen si ministër i Brendshëm, por kush është detyra e re e Xhafajt Fatmir Xhafaj bwri bujw tw madhe me dorwheqjen e tij nga posti i ministrit tw Brendshwm. Por cila wshtw detyra e re
"Do të t'i zhduk burimet", gazetarja tregon si e kërcënoi Xhafaj Gazetari Adi Krasta ka nisur sot rrugëtimin e tij më të ri pas kaq kohësh, emision të cilin e ka quajtur "A". E ftuar
Xhafaj iku me dëshirë apo e hoqët ju? Rama irritohet me gazetarin Kryeministri Rma është pyetur mbrëmjen e sotme në Reopolitix nga gazetarët nëse Xhafaj dha dorëheqjen me dëshirë apo i d