999 rezultate për

xavi

Xavi tregon se cili do të ishte ndryshimi i parë në skuadër, nëse do të merrte drejtimin sot Xavi Hernandez është rikthyer për të komentuar lidhur me mundësinë e tij që të drejtojë Barcelonën. Ikona spanjolle e
Xavi fiton trofeun e parë në Katar, mposht ekipin e dyshes Benatia-Mandzukic (VIDEO) Al-Sadd dhe Xavi Hernandez u kurorëzuan kampionë të Kupës së Katarit ditën e sotme, pasi mundën në finale rivalët e Al-D
Xavi flet hapur: Po e refuzova Barcelonën, kjo është arsyeja Xavi Hernandezi konsiderohej si kandidati kryesor për të drejtuar skuadrën e Barcelonës, pas largimit të Ernesto Valverd
Mesazhi i Xavit për trajnerin e ri të Barcelonës Xavi ka vetëm lëvdata për trajnerin e ri të Barcelonës, Quique Setien. Legjenda e gjigantit katalan po ashtu ishte pë
Pesë arsyet pse Xavi refuzoi Barcelonën Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i n
Pas refuzimit të Xavit, Barcelona në sulm për Pochettinon Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të
Pas Xavit, edhe një tjetër trajner legjendar refuzon Barcelonën Gjetja e një trajneri të ri për Barcelonën është shndërruar në një problem jo të vogël. Pas Xavi Hernandez është Rona
Zbulohet arsyeja pse Xavi nuk nënshkroi sot me Barcelonën Xavi po lidhet me postin e trajnerit të Barcelonës tani e disa ditë, dhe disa medie evropiane bëjnë të ditur se marrëves
Oferta e Barcelonës, Xavi vendos sot Ish mesfushori preferon të marrë drejtimin e Barçës gjatë verës Xavi Hernandez do të vendosë sot nëse do të pranojë a
Xavi Hernandez: S’e mohoj, ëndërroj të jem trajner i Barcelonës Xavi Hernandez nuk e ka fshehur faktin se ai dëshiron që të jetë trajner i Barcelonës një ditë por ka insistuar se për m
Tifozët e Barçës në festë, Al-Sadd konfirmon se katalanasit kanë nisur bisedimet me Xavin Drejtori sportiv i klubit arab Al-Sadd, Muhammad Ghulam Al Balushi ka konfirmuar që Xavi Hernandez është në bisedime me
Valverde rrezikon shkarkimin, Barcelona nis kontaktet me Xavi Hernandez Pas eliminimit në gjysmëfinalet e Superkupës së Spanjës nga Atletico e Madridit si dhe ecurisë së dobët në javët e fundi
Gjigandi europian me plan spaktakolar: Guardiola trajner, Xavi asistent Sipas mediave franceze, PSG ka bërë gati planin gjigant të skuadrës. Raportohet se sheikët e PSG-së kanë vendosur syn
Xavi tërbon Spanjën me këtë deklaratë Xavi ishte i pagabueshëm në fushën e lojës. Dukej e pamundur që të gabonte edhe një pasim të vetëm, por duket se spanjol
Kush do ta besonte, edhe Xavi Alonso me probleme ligjore, rrezikon burgun Xavi Alonso po kalon një moment aspak të mirë, pasi rrezikon të dënohet me burg nga gjykata spanjolle. Ish-lojtari i
Xavi i këshillon Barcelonës të marin yllin anglez Ish-legjenda e Barcelonës Xavi Hernandez i ka këshilluar klubit katalanasve të marin Raheem Sterling. Xavi mendon gji
Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Eto’o: Nëse Xavi nuk bëhet trajner i Barcelonës, do ta eleminoj E ardhmja e Ernesto Valverdes në stolin e Barcelonës është vënë në pikëpyetje të madhe. Me shumë gjasa ky do të jetë
Befason Xavi: Ky lojtar mund të bëhet më i miri në botë Legjenda e Barcelonës, Xavi ka thënë se ylli i Manchester Cityt, Raheem Sterling në të ardhmen do të zëvendësojë Messin
"Ngjashmëri e frikshme", gjendet sozia tjetër e Dua Lipës (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fu