999 rezultate për

xabi

Xabi Alonso zgjedh trajnerin më të mirë të vitit Xabi Alonso ka patur fatin të punojë me disa trajnerë të jashtëzakonshëm gjatë karrierës së tij. I pyetur se cili tra
Xabi Alonso zbulon strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin, kur ky i fundit luante si një nëntë fals
Zyrtare: Xabi Alonso merr drejtimin e skuadrës së njohur spanjolle Ish-futbollisti i Liverpool, Real Madrid dhe Bayern Munchen, Xabi Alonso nga sot ka marrë detyren e trajnerit. Ai do
Ronaldo del para gjykatës të martën, çfarë pritet të ndodhë me të? Cristiano Ronaldo duket sikur kishte gjetur një marrëveshje dhe premtoi një kompensim prej 18 milionë eurosh për cështje
Xabi Alonso rrezikon 5 vite burg Xabi Alonso është në luftë të vazhdueshme me tatimet në Spanjë. Ai në fakt ka të njëjtin problem që kanë edhe futbollist
Rummenigge: Shpresojë që një ditë Xabi të rikthehet në Bayern Munich CEO i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge ka dhënë indikacione që ish mesfushori Xabi Alonso një ditë do të jetë trajne
5 vite burg për Xabi Alonson Xabi Alonso mund të dënohet me 5 vite burdh dhe 4 milionë euro gjobë pas akuzave për mashtrim tatimor. Prokuroria e
Xabi Alonso tregon pse nuk e mori drejtimin e Sociedatit që tani Real Sociedat e ka shkarkuar trajnerin Eusebio Sacristan dhe në vend të tij e ka emëruar Imanol Alguacil deri në fund të
Xabi Alonso rrezikon 8 vite burg për shmangie të taksave Xabi Alonso është akuzuar nga prokuroria spanjolle për tre pikët e mashtrimit tatimor në lidhje me të ardhurat e krijuar
Xabi Alonso shprehet se do të bëhet trajneri i Real Sociedadit Në vitet e fundit trendi i lojtarëve që kur përfundojnë karrierën vendosin të bëhen trajnerë, duket se do të vazhdojmë e
Alonso shpreh publikisht dëshirën për të drejtuar këtë klub Xabi Alonson ka shprehur haptas vullnetin e tij që të bëhet trajner i Real Socidedadit, aty ku e filloi karrierën e tij
Xabi Alonso tregon ëndrrën e mbetur peng Xabi Alonso ka mbetur i dashuruar me ish-skuadrën e tij, Liverpoolin, të cilën ëndërr ta menaxhoj një ditë, pasi kaloi p
Arbeloa me një deklaratë qesharake për Xabi Alonson pas hedhjes së shortit të Real Madridit (FOTO LAJM) Alvaro Arbelo nuk ka qenë shumë i lumtur me shortin që Xabi Alonso tërhoqi për Real Madridin në Ligën e Kampionëve Ka
Xabi Alonso i sigurtë: Koha që Barcelona të lëshojë pikë ka ardhur, ja se ku Koke dhe Xabi Alonso ishin protagonistët e prezentimit të rikthimit të takave Predator të Adidas. Ish mesfushori Madrile
Bayerni befason Juven, shumë pranë blerjes së ... Bayerni i Mynihut e ka gjetur zëvendësuesin e Xabi Alonsos. Bëhet fjalë për Tolisson e Lyonit, i cili ka zhvilluar një s
Bayerni gjen pasuesin e Xabi Alonsos, e kërkon gjysma e Europës (FOTO) Xabi Alonso në fund të këtij sezoni i dha lamtumirën Bayernit duke lënë një hapësirë të madhe në mesfushë. Gjithsesi klu
Bayerni e zëvendëson Xabi Alonson me një shqiptar Bayern Munich po mendon për të gjetur pasardhësin e Xabi Alonsos. Kampionët e Gjermanisë po vëzhgojnë Granit Xhakën për
Shembull në fushë dhe jashtë saj, Xabi Alonso braktis futbollin Xabi Alonso konfirmon edhe njëherë largimin e tij në fund të sezonit nga futbolli i luajtur. Mesfushori i Bayernit do të
Bayerni vuan por fiton, Dortmundi luan tenis (VIDEO) Bayerni dhe Dortmundi vazhdojnë të ushtrojnë diktatin e tyre në Bundesligë. Të dyja skuadrat kanë marrë fitore të thella
Morata: Te Reali isha kamerieri i Xabi Alonsos Sfida Juventus-Bayer po afron, teksa kjo do ndeshje do të jetë e veçantë për Alvaro Moratën, i cili do të ketë përballë