999 rezultate për

wshtw

Adrola Dushi si kurrë më parë, "replikë" me shekullin 21: Se*si dhe tymosja janë të lira (FOTO LAJM) Adrola Dushi është pa pikën e dyshimit një ndër modelet më të bukura dhe të sukseshme në trojet shqiptare. Modeatorja
Po lulet në dasmën e Jonidës kush i kapi? Një VIP tjetër e ka radhën për tu martuar (VIDEO) Dasma e Jonidës dhe Besnikut është padyshim një ndër dasmat më të veçanta që këni parë. Si çift artisësh që është, at
Aksident me 2 të plagosur në Radhimë, bllokohet kalimi Një aksident me pasojë dy të plagosur është rregjistruar pak më parë në Radhimë, Vlorë. Ende nuk dihet gjendja e të p
Instagrami i Rashelit sërish në "flakë": Energjia nuk gënjen (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është modelia e cila u bë më së shumti e njohur pas ishte velinë e "Xing me Ermalin" për një periudhë ko
Ingrit Gjonin e zë vapa, këngëtarja zhvishet totalisht (FOTO LAJM) Ingrid Gjoni është ndër emrat më të mëdhenj të muzikës shqiptare. Artistja është nënë e një djali 7 vjeçarë me babin e t
Largohet Ermal Mamaqi, kush janë prurjet e reja të Tv Klan (FOTO LAJM) Stina e verës nuk është asnjëherë pushim për televizionet. Ata janë gjithnjë në përgatitje për sezonin e ardhshëm, por k
E akuzuan për sherr në mes të publikut, Rina Balaj shprehet kundër sherreve (VIDEO) Në rrjet po qarkullon një video e një sherri mes vajzash në Kosovë. Fansat kanë aluduar se njëra prej vajzave në video ë
Do surprizoheni, përgëzoni Adele për linjat "e reja" (FOTO LAJM) Adele është këngëtarja me famë botërore e njohur si krijuesja e hiteve "Hello" apo "Someone like you". Zëri i saj bri
Blindohet parlamenti, 250 forca sigurie për seancën plenare Sot pritet të zhvillohet seanca plenare e rradhës ku për 5 orë rresht pritet të diskutohet për shkarkimin e presidentit
Almeda Abazi befason ndjekësit, ndan me ta të pathënat e jetës (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga moderatoret më të dashura pur publikun shqiptar, atë turk dhe jo vetëm. Rreth një muaj më p
Rita Ora kapet mat, takohet me ish të dashurin në Ibiza (FOTO LAJM) Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore. Ajo herë pas here merr vëmendjen e mediave rozë, jo ve
Aksident i rëndë në Laç, një i vdekur Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Lacc. Sipas të dhënave të para viktimë ka mbetur shofe
Meghan Markle pritet të dalë në publik, shumë më shpejt se sa pritej Ashtu sikundwr kishte paralajmwruar mw herwt, Dukesha pritej tw qwndronte larg vwmendjes mediatike pwr 6 muaj pas lindje
"Taramelja" i Piter Panit i famshëm edhe në Itali, çfarë do të ndodhë me të të hënën (VIDEO) Vogëlushi Xheison Bafti është quajtur ndryshe "taramelja" e këtij sezoni "Në kurthin e Piter Panit". Ai është një fëmijë
Vajza e aktores së njohur, sjell një histori moderne Hirusheje (FOTO & VIDEO) Kaona vajza e aktores së njohur, Adriana Matushi ka vendosur të shkojë ndryshe në festën e maturës. Ka zgjedhur pikë
Albana Osmani ka një mesazh për "monstrat" e rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Albana Osmani është një nga moderatoret më të preferuara të shqiptarve. Ajo gjithashtu është bërë shumë e njohur për kau
I arrestuari për grabitjen e Rinasit, Oltion Veseli kërkon lirimin Oltion Veseli wshtw njw nga tw arrestuarit pwr grabitjen e ndodhur nw Rinas pasditen e 9 prillit ku u vodhwn miliona eur
EMRAT/ Kush janë 5 personat e kapur me kokainë në Elbasan Nw qytetin e Elbasanit pasditen e sotme wshtw kryer njw operacion nga ana e polciisw ku wshtw shkatwrruar njw grup krim
E njohu gruaja, familjarët e grabitësit të vrarë në Rinas shpërthejnë në lot (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Admir Muratajt, Albana Murataj së bashku me familjarë të tjerë është marrë në pyetje nga policia ditën e
4 vrasje brenda 10 ditëve, çfarë po ndodh në Shqipëri? Mbrwmjen e djehsme qyteti i Elbasanit u trondit nga njw vrasje nw mes tw qytetit. Plumbat e njw pistolete me silenci