E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

wrangler

Jeep Wrangler vjen në edicion të ri (FOTO) Kompania e njohur britanike Kahn Design dhe nën-brendi i saj Chelsea Truck Company, me arritjen e gjeneratës së re të Je
Jeep prezanton makinën e re Wrangler Dragon (FOTO LAJM) Në vitin 2012, Jeep prezantoi një koncept të Wrangler të quajtur Dragon, një model që kompania vendosi për ta vënë në pr