999 rezultate për

wolvesi

Manchester City triumfon ndaj Wolves (VIDEO) Manchester City fitoi 1-3 ndaj Ëolverhampton. De Bruyne shënoi në minutën e 20 nga pika e bardhë, ndërsa Foden që lua
Juventus i ofron Wolvesit tre lojtarë për Traoren Adama Traore i Wolves është synimi kryesor i Juventusit, me klubin nga Serie A që janë të gatshëm të ofrojnë tre lojtarë
E kërkon Reali dhe Barcelona, Wolves cakton shifrën e frikshme për Traore Skuadra e Wolverhamptonit i ka caktuar çmimin Adama Traore i cili po shkëlqen këtë sezon. Mediat angleze kanë raportu
Chelsea shkatërron që në pjesën e parë Wolvesin (VIDEO) Chelsea po shkatërron në transfertë Wolvesin teksa ka realuzuar 3 gola brenda pjesës së parë, shkruan Albeu.com. Pë
Unitedit ngec në shtëpi, barazon kundër Wolvesit (VIDEO) Manchester United ka barazuar 1-1 me Wolves në "Old Trafford", ndeshje e vlefshme për javën e 6 të Premier Leagues.