999 rezultate për

wolff

Wolff godet përsëri Trump: Ai është një sharlatan, budalla dhe idiot (FOTO LAJM) Autori i librit që Donald Trump e ka quajtur "Fake Book" në lidhje me presidencën e tij ka shkruar se të gjithë rreth ud
Dhjetë anekdota mbi Trump nga libri që tronditi Shtëpinë e Bardhë Donald Trump e quajti ish-drejtorin e FBI-së, James Comey një mi para se t’a pushonte nga puna, u bë konfuz lidhur me ra
Wolff: Libri im me zbulime, mund të shënojë fundin e presidencës së Donald Trump Autori i librit që po ndiqet më vëmendje në të gjithë botën, Michael Wolff është shprehur për BBC, se me gjasë libri i t
Kush është autori i librit që mund të fundosë Donald Trump Libri i Michael Wolff me zbulime për presidentin, Donald Trump ka zënë vendin e parë në listën e bestsellerëve në Amazon
Amerikanët, në radhë për librin mbi Trump Duke sfiduar përpjekjet e avokatëve të Donald Trump për të penguar hedhjen në treg të librit shpërthyes mbi “pas kuintav
Libri i ri për Trump zbulon detaje të tmerrshme për të dhe gruan e tij Disa detaje të tmerrshme për presidentin e SHBA-së, Donald Trump dhe gruan e tij Melanian, janë zbuluar në një libër të
Libri i ri për Trump zbulon detaje të tmerrshme për të dhe gruan e tij Disa detaje të tmerrshme për presidentin e SHBA-së, Donald Trump dhe gruan e tij Melanian, janë zbuluar në një libër të
Shefi i Mercedezit: Fitoret vijnë falë aftësive të njerëzve dhe burimeve që kemi ndërtuar këto vjet Shefi i skuadrës së Mercedesit në Formula 1, Toto Wolff i cilësoi si të ngjashme dhe po kaq ekzaltuese fitoret e titujve
Bosi i Mercedesit përçan dyshen mes Hamilton dhe Bottas Bosi i Mercedesit në Formula 1, Toto Wolff beson se brenda ekipit të tij duhet një “çekuilibër” mes Lewis Hamilton dhe V
Hamilton-Rosberg, dyshja e Mercedes edhe për 2015-ën Mercedes GP, me 99% të mundësive, do të ketë sërish britanikun Lewis Hamilton dhe gjermanin Nico Rosberg si dyshen e pil
Jeremiç qau për Kosovën Ministri i jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç, në fillim të dhjetorit të vitit 2007 është ballafaquar me qëndrimin amerikan