999 rezultate për

wilson

Rebel Wilson si Adele? Komediania australiane 36-vjeçare Rebel Wilson mund të luajë rolin e këngëtares 27-vjeçare në filmin e ri biografik. “Aj
Pazaret për ndarjen e Shqipërisë Zhvillimet në raportet shqiptaro-jugosllave ishin në fokus të shtypit britanik gjatë vitit 1921. Në fakt, në historin
Ciara së shpejti nuse? 29 vjeçarja Ciara duket se së shpejti do të martohet me yllin e NFL-së, Russell Wilson. Këngëtarja është intervistua
Sporti britanik në zi, ndërron jetë Justin Wilson (VIDEO) Sporti britanik është në zi. Piloti i garave Indy Car, Justin Wilson, u nda nga jeta këtë mëngjes pas aksidentit të rënd
I papuni që hiqej si milioner ne Facebook (FOTO LAJM) Vladimir Wilson është një milioner i vetëshpallur, i cili ka dalë në një program televiziv duke pretenduar se kishte fit
Rita Ora në The Voice UK (FOTO LAJM) Sukseset e Rita Orës janë të njëpasnjëshme, e ndërsa të tjera detaje janë zbuluar referuar pjesëmarrjes në The Voice UK.
Ben Blushi në Tetovë: Dija e krijon shtetin evropian Ben Blushi ka qenë i ftuar në shkollën Wilson, ku ka prezantuar librin e tij "Hëna e Shqipërisë". “Ne e konsiderojmë
Top 10 talentet që priten të shpërthejnë në Premier League (FOTO LAJM) Ndeshja shumë e mirë që bëri dje James Wilson me fanellën e Manchester United ndaj Hull City-t tregoi edhe një herë se n
Manaferrat rrisin pjellorinë Manaferra rrit mundësinë për t'u bërë baba, pasi përmbajnë nivele të larta të vitaminës C dhe magnez. Sipas hulumtuesve,
Talenti liberian gol "alla Messi" (VIDEO) Të gjithë duan të kopjojnë Lionel Messin. Nga kjo e vërtetë nuk bën përjashtim as talenti liberian i Semen Edward Wilson
Prodhimi i armëve në masë, kanosje për njerëzimin (VIDEO) Cody R. Wilson mund të mos jetë ekspert në printimet 3D, por riimagjinimi i tij i prodhimit të armëve në masë paraqet nj
Nje autogol për të qeshur (VIDEO) Autogoli që shikoni në video mund të klasifikohet si autogol i vecantë dhe ka si protagonist Brian Wilson, lojtarin e Ol
3-vjeçarja mbahet gjallë nga qeni Një 3-vjeçare, e cila vuan nga një formë e rrallë diabeti, mbahet në jetë vetëm nga qeni i saj “Ruby” Historia prekë
SHBA: Nikoliç, politikë të re me Kosovën Drejtori i Programit të Sigurisë Ndërkombëtare në Këshillin Atlantik të Shteteve të Bashkuara, Damon Wilson ka deklaruar
Polici qëllon me pistoletë lazer 14 vjeçaren (VIDEO) Një kamera suvejimi tregon një oficer policie që ka rrezikuar një vajzë 14 vjeçare duke përdorur pistoletën paralizuese.
Owen Wilson ndahet nga e dashura Raportohet se Owen Wilson është ndarë nga e dashura e tij Jade Duell. Aktori 42 vjeçar - i cili ka një djalë 6 muajsh me