999 rezultate për

willy

Portieri i Chelsea, lojtari më i vjetër që luan në një finale të Kupës FA Willy Caballero do të shënojë një rekord me të vërshëlluar gjyqtari në finalen e Kupës FA. Portieri argjentinas, Caba
Ndërron jetë ambasadori i parë i Shqipërisë në Vatikan, Willy Kamsi (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit ish-ambasadori i parë i Shqipërisë në Vatikan, Willy Kamsi, në qytetin e Sh
“Lista e Zezë”/ Manchester City largon shtatë lojtarë në fund të sezonit Yaya Toure, Jesus Navas, Willy Caballero, Pablo Zabaleta, Bacary Sagna, Gael Clichy dhe Aleksandar Kolarov janë lojtarët
Ardian Bujupi vjen në bashkëpunim me Willy William “Kiss kiss” do të jetë bashkëpunimi më i ri i këngëtarit Ardian Bujupi me Willy William. Willy William u bë i njohur
Shuhet ylli i “Willy Wonka" (FOTO LAJM) Ylli i “Willy Wonka" është shuar në moshën 83-vjeçare si pasojë e komplikimeve nga sëmundja e Azhaimer-it. Aktori holliv
Willy Knecht - dhimbja e tij e madhe, Kosova Ish-polici zviceran, Willy Knecht prej 15 vitesh ndihmon rregullimisht ekonomikisht familjen Lika në Kosovë. Knecht i