999 rezultate për

williams

Për të dashurin dhe paragjykimet, 44-vjeçarja humb 65 kg në pak muaj (FOTO LAJM) Një 44-vjeçare i vuri vetes kusht që të humbte gjysmën e peshë së saj para ditës së dasmës, por ky ndryshim drastik nuk
Fantastike, Halep mposht Serena Williams në finale dhe fiton Wimbledonin (VIDEO) Tenistja e re Simona Halep është fituese e turneut të Wimbledon, pasi ka mposhtur në finalen e sotme amerikanen legjenda
Kampania Apple mbetet pa një nga përsonat më të rëndësishëm Ekzekutivi i arkitekturës së platformave Gerard Williams pranë Apple u largua nga kompania pas nëntë vitesh pranë gjigan
Pas 42 vitesh burgim dalin të pafajshëm Clifford Williams Jr ishte 34 vjeçar dhe nipi i tij, Hubert Nathan Myers, ishte 18 vjeç në maj të vitit 1976. Ata ish
Përballje historike, Roger Federeri mposht Serena Williamsin Roger Federeri ka mposhtur Serena Williamsin në një ndeshje historike të çifteve të përzeira në turneun Hopman Cup, të m
E rëndë, rreh për arsye banale djalin e të dashurës (VIDEO) Raportohet se Kordarell Williams, 27-vjeçar, është i dashuri i nënës së djaloshit të ri. Në video, ai shihet duke e g
Surpriza e Serena Williams, këndon nudo për bamirësi (VIDEO) Ish-numri 1 në botë në sportin e tenisit, Serena Williams ka vendosur të jetë protagoniste në videon ku përcillet një me
“Tërbohet" Serena Williams në finale “Duhet të më kërkosh ndjesë. Më vodhe një pikë. Unë nuk jam mashtruese”-ishin këto fjalët e Serena Williams drejtuar arb
Mosha thjesht një numër, nuk do ta besoni sa vjeçe është kjo super femër (FOTO LAJM) Në pamje të parë kur e sheh të jep përshtypjen e një gruaje jo më shumë se 40 vjeçe por nuk do ta besoni nëse ju themi s
A e besoni që kjo grua është 70 vjeçe (FOTO LAJM) Një grua 70-vjeçare e cila është në një formë shumë të mirë fizike, ka zbuluar këshilla se si femrat mund të qëndrojnë t
Njihuni me sportisten më të paguar në botë (FOTO LAJM) Tenistja, Serena Williams edhe pse nuk ka garuar në 14 muajt e fundit për shkak që ishte shtatzënë me fëmijën e parë ësh
Tenistja amerikane përjeton dështimin më të madh të karrierës Tenistja amerikane Serena Williams, së fundmi ka pësuar një makth të vërtet në karrierën e saj. Serena Williams ësht
Nëna e vuri djalin në gjumë, ai nuk u zgjua më kurrë Një nënë ka thënë se jeta e saj kurrë më nuk do të jetë e njëjtë, pasi ajo kishte vënë në gjumë djalin e saj, dhe ai nuk
Bëri gjestin ofendues në cermoninë hapëse, Williams rrezikon burgun Robie Williams rrezikon të dënohet për gjestin në ceremoninë e hapjes. Ai i drejtoi gishtin e mëzit kamerës gjatë perfer
Na falni! Gjiganti amerikan kërkon falje për gishtin e Robbie Williams (FOTO LAJM) Gjiganti mediatik amerikan Fox Neës ka kërkuar falje publike në lidhje me gjestin e Robbie Williams gjatë performancës s
Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit? Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin
Aksidenti me motor i merr jetën komedianit të famshëm (VIDEO) Vetëm disa orë përpara aksidentit fatal, komediani shumë popullor në internet Johnny “Danger” Bennett pësoi një aksident
Besojeni ose jo, ky i ri i ka mbijetuar sulmit të peshkaqenit, ariut dhe gjarprit (VIDEO) Dylan McWilliams është vetëm 20 vjeç por tashmë ka përjetuar shumëçka, për të qenë falënderues që ende është gjallë Nje
Robbie Williams: “Kam një sëmundje në kokë që do të më vrasë” Ish pjesëtari i grupit ''Take That'', Robbie Williams në një intervistë për “The Sun” ka treguar për problemet e tij men
Serena Williams pas një mungese të gjatë rikthehet në tenis Tenistja amerikane, Serena Williams do të bëjë rikthimin e saj në tenis për herë të parë që nga muaji janari i këtij vit