999 rezultate për

william

Barcelona në dilemë mes Kante dhe William Barcelona është më së shumti e interesuar për të marrë mesfushorin francez N’Golo Kante se sa atë brazilian Willian, laj
Të gjithë sytë nga princi i vogël, Louis rrëmben vëmendjen Princi i vogël Louis do të pagëzohet sot në ‘The Chapel Royal’, në pallatin St James. Në rastin e veçantë të vogëlushit
Messi kërkon me ngulm "yllin" e Chelseas "Manchester Evening Neës" ka bërë një raportim ku thuhet se Lionel Messi i ka kërkuar Barcelonës që të fillojë kontaktet
Super Neymar, super gol, Brazili kalon në avantazh (VIDEO) Në minutën e 51' janë zhbllokuar shifrat në favor të Brazilit. Goli është shënuar nga "ylli" brazilian Neymar, i cil
"Blutë e Londrës" refuzojnë ofertën e majme të Barcelonës Sipas "Daily Mail" Barcelona ka dështuar për tu akorduar më Chelsean për shërbimet e mesfushorit me tipare sulmuese, Wil
Rregulla të frikshme mbretërore, çfarë iu ndalohet rreptësisht fëmijëve të Kate Princ William dhe Kate Middleton janë shumë privatë për sa i përket jetës së tyre familjare dhe mirë bëjnë. Sidoqoftë, d
Nëna e vuri djalin në gjumë, ai nuk u zgjua më kurrë Një nënë ka thënë se jeta e saj kurrë më nuk do të jetë e njëjtë, pasi ajo kishte vënë në gjumë djalin e saj, dhe ai nuk
Bëri gjestin ofendues në cermoninë hapëse, Williams rrezikon burgun Robie Williams rrezikon të dënohet për gjestin në ceremoninë e hapjes. Ai i drejtoi gishtin e mëzit kamerës gjatë perfer
Na falni! Gjiganti amerikan kërkon falje për gishtin e Robbie Williams (FOTO LAJM) Gjiganti mediatik amerikan Fox Neës ka kërkuar falje publike në lidhje me gjestin e Robbie Williams gjatë performancës s
Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit? Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin
I dalin fotot skandaloze, William dhe Kate të dehur (FOTO LAJM) William dhe Kate kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër të një djali. Kështu tashmë ata ajnë prindër të tre fëmijëv
Të ftuarit mbërrijnë për dasmën, Harry niset drejt Windsor (FOTO LAJM) Sot është dita që Princ Harry dhe Meghan Markle do të martohen dhe dhëndri është tashmë në rrugën e tij drejt Kështjellë
William dhe Kate i vënë emrin princit të ri Kate Middleton ka lënë spitalin për t'u rikthyer në Pallatin Mbretëror vetëm 7 orë pasi solli në jetën fëmijën e saj të
Aksidenti me motor i merr jetën komedianit të famshëm (VIDEO) Vetëm disa orë përpara aksidentit fatal, komediani shumë popullor në internet Johnny “Danger” Bennett pësoi një aksident
Si do të quhet Princi i ri mbretëror? Princesha e Kembrixhid dhe Princi Williams kanë dalë nga qendra spitalore ku erdhi në jetë djali i familjes mbretërore.
Kate Middleton dhe Princi William do të njoftojnë sot emrin e princit të vogël Kate Middleton dhe Princi William zbuluan të hënën djalin e tyre të porsalindur, duke mbajtur në dorë princin e vogël n
Besojeni ose jo, ky i ri i ka mbijetuar sulmit të peshkaqenit, ariut dhe gjarprit (VIDEO) Dylan McWilliams është vetëm 20 vjeç por tashmë ka përjetuar shumëçka, për të qenë falënderues që ende është gjallë Nje
E mbani mend William Levyn? Tashmë është bërë edhe më i pashëm (FOTO LAJM) William Levy mbetet prej vitesh fiksimi i vajzave që kanë ndjekur telenovelat e famshme latine ku ai ka qenë gjithnjë pr
Djalë apo vajzë? Çifti mbretëror s’e di akoma Kate Middleton dhe Princi William ende nuk e dinë gjininë e fsohnjës që po e presin. Çifti janë në pritje të fëmijës
Skandal në ushtrinë britanike, ushtari përshëndet me simbole naziste (FOTO LAJM) Një ushtar britanik i fiksuar pas simbolit nazizT është lejuar të qëndrojë në paradën ushtarake para Princit William.