999 rezultate për

wilfried

"Nuk luajta me United pasi më akuzuan se kisha shkuar me vajzën e trajnerit” Një lajm jo i zakontë ka ardhur nga Manchesteri UNited. Bëhet fjalë për ish-sulmuesin e tyre, Wilfried Zaha që aktu
Dhe Liverpool i bashkohet gar me Chelsean dhe Cityn për Wilfried Zaha Sipas mediumit anglez The Sun, Liverpuli është bashkuar me Chelsean dhe Manchester Cityn duke synuar transferimin e sulm
Juventus, ofertë e re për Jovetiç Juventus e ka seriozisht për Stevan Jovetiç. Pas "jo"-së së Manchester City-t për ofertën e parë, bardhezinjtë janë rikt
Zyrtare: Wilfried Bony te Manchester City (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare: Wilfried Bony është futbollisti më i ri i Manchester City-t. Kampionët e Premier League-s kanë njo
Godet City, 35 milionë për Wilfried Bony (VIDEO) Manchester City nuk di ta mbyllë thesin. Skuadra e drejtuar nga Manuel Pellegrini ka arritur marëveshjen me Swansea City
Real Madrid, Wilfried Bony për të zëvëndësuar Benzema (VIDEO) Sipas asaj që shkruan sot "El Mundo Deportivo", Real Madrid po interesohet për sulmuesin e Swansea City Wilfried Bony, i
Vdekja e Martens, Berisha: Humbëm një mik të çmuar Ish kryeministri Sali Berisha ka shprehur keqardhjen dhe ngushëllimet e tij për vdekjen e Presidentit të EPP, Wilfried M
Skandal te United! Zaha: Nuk kam fjetur me vajzën e Moyes Wilfried Zaha, një prej tre blerjeve të Manchester United gjatë merkatos së verës, nuk ka luajtur asnjë minutë me "Djajt