999 rezultate për

wilder

E konfirmon Tyson Fury, kjo është data e revanshit me Deontay Wilder Boksieri britanik, Tyson Fury, ka konfirmuar përfundimisht revanshin për titullin e kampionit WBC. Fury ka zbuluar se
Fury paralajmëron Wilderin: Të rraha njëherë Tyson Fury këmbëngul se do ta mposhtë Deontay Wilderin në rimeçin mes tyre për titullin e kampionit të botës në kategori
Bëri suprizën me Joshuan, Ruiz i dërgon të fala Wilderit Boksieri që bëri historinë në boks doke i shkaktuar humbjen e parë Anthony Joshuas, Andy Ruiz ka thënë se e ka synim meç
Joshua bast me veten: Pa rrahur Wilderin nuk them që jam kam dalë në boks Kampioni i unifikuar i botës në boksin e kategorisë së rëndë, Anthony Joshua, ka thënë se pa e mundur Deontay Wilderin p
Miliona në lojë dhe gjigantë në ring, planifikohet ndeshja mes legjendave të boksit Kanë kaluar 5 muaj nga ndeshja e fundit e Tyson Fury, por që nga ajo ditë ish-kampioni i peshave të rënda mendon të ngji
Vjen deklarata bomb e trajnerit të Fury: Përgatituni për sfidën e madhe në fund të 2019-ës "Ka më shumë gjasa që Tyson Fury të duelojë ndaj Anthony Joshua në fund të këtij viti se sa të zhvillojë revanshin me Do
Wilder refuzon 100 milion euro për të shmangur duelin me Joshua Denontay Wilder ka refuzuar një ofertë marramendëse prej 100 milionë dollarësh. Boksieri amerikan do të mbajë nesër një
Shifra marramëndëse, 50 milionë dollarë për dy duele, “DAZN” pranë firmës me Wilder Kompania mediatike "DAZN" po shpenzon shuma të çmendura parash në sportin e boksit. Pasi mbyllën një marrëveshje 350 mil
Nuk do të ketë rimeç mes Wilderit dhe Furyt, tërhiqet njëri boksier Rimeçi për titull në kategorinë e rëndë WBC mes kampionit në fuqi Deontay Wilder dhe Tyson Furyt është anuluar tani për
Shifër e çmendur, kaq fiton Fury nga ndeshja e dytë me Wilder Ai supermatch i parë mes Wilder dhe Fury la shije mjaft të mira te audienca, shkruan Albeu.com Dueli i parë mes të d
WBC merr vendim përfundimtar për duelin Wilder-Fury WBC (World Boxing Council) ka marrë vendimin se dy boksierët e peshës së rëndë Deontay Wilder e Tyson Fury që të nisin z
Wilderi ironizon me Joshuan: Nuk e kupton që askush nuk të do më ? Boksieri Anthony Joshua duket se do ta ketë të vështirë të gjejë një rival të denjë për duelin e 13 prillit, pasi të gji
Dramë për Furyn, gruas së tij i ndodhi një fatkeqësi para ndeshjes me Wilder Tyson Fury, pas disa luftimeve me alkoolin, me drogën dhe me depresionin arriti të "ngirhej" dhe të luftonte më Deontay
Wilder: Mezi pres të ndeshem sërish ndaj Fury Deontay Wilder ka konfirmuar se e ka në plan të ndeshet sërish me Tyson Furyn pas barazimit kundërthënës në Los Angeles
Fury: Wilder nuk ka guxim të ndeshet përsëri me mua Tyson Fury ka thënë se kampioni i kategorisë së rëndë WBC Deontay Wilder do të tentojë ta shmangë në çdo mënyrë të ndesh
Fitoi 10 milion euro nga ndeshja, Fury bën veprimin që po mahnit botën Tayson Fury ditën e djeshme ështrë ndeshur në boks me Wilder, ku bëri një paraqitje mjaftë të denjë. Kujtojmë se F
U ndanë me barazim, por sa para fituan Fury dhe Wilder pas ndeshjes Deontay Wilder dhe Tyson Fury u ndeshën në Staples Centre për titullin kampion bote. Ndeshja midis tyre u ndal në ba
Wilder akoma nuk është bindur: Vetëm Zoti e di si u çua në këmbë Fury (VIDEO) Pasi e siguri një barazim me Tyson Fury me një nokaut dramatik në rundin e fundit, Deontay Wilder ka mbrojtur titullin e
Fury me fjalë të mëdha për Wilderin pas ndeshjes Pasi u rrëzua dy herë në dyshen e ringut në një meç dërrmues për titullin e kampionit të botës, Tyson Fury ka deklaruar
Wilder mbron titullin kampion bote në WBC, pas barazimit dramatik me Furyn Deontay Wilder e ka mbrojtur titullin kampion bote në kategorinë e rëndë divizioni WBC pas meçit ndaj Tyson Fury, i cili