999 rezultate për

white

A mund ta shohim Khabibin në një ndeshje për 30-0? Flet drejtori i UFC Edhe pse ai vet tregoi sepo pensionohet nga UFC, Khabib Nurmagomedov mund ta zhvillojë edhe një ndeshje të fundit për të
Fitoi duelin me Justin Gaethje, Khabib përfundon në spital Presidenti i UFC, Dana White, ka zbuluar se cila ishte gjendja e Khabib Nurmagomedov pas duelit me Justin Gaethje. Kh
Dëmtim horror në UFC, kundërshtari kërkon direkt falje (VIDEO) Joe Pyfer pësoi një dëmtim të tmerrshëm në raundin e parë të duelit kundër Dustin Stoltzfus gjatë “Dana White Contender
Të shtëna me armë zjarri brenda në kishë, 3 persona në gjendje kritike Një sulm terrorist ka ndodhur në kishën që ndodhet në autostradë në White Settlement, Texas, këtë të diel. Policia mo
Jo në ring por në Twitter, McGregor dhe Khabib përplasen keq (FOTO LAJM) Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov u përfshin në një sherr virtual duke këmbyer replika mes njëri tjetrit. "Lufta
Ndërton pishina nëpër shtëpi, endacaku kthehet në milioner (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta vere, pishina dhe deti janë zgjidhja më e mirë për tu relaksuar. Të shumtë janë ato që zgjedh
22 milion klikime brenda një dite, nami me trailer-in e Game Of Thrones (VIDEO) Kushdo që është ndjekës i zjarrtë i një prej prodhimeve më të suksesshme kinematografike të kohëve të fundit, e kupton s
Stadiumi i ri i Tottenhamit të lë pa fjalë, shikoni si duket (VIDEO) Tottenhami shumë shpejt do të ketë stadiumin e ri gati. Shtëpia e re e Spërsave do të jetë gati në fund të muajit shkurt
Dana White zbulon tmerrin e Khabib dhe McGregor Presidenti i UFC-së, Dana White ka zbuluar sportistin e ri që do të thyejë rekorde të pafundme në UFC. “Është e qartë
Dana White jep lajmin e madh për duelin Khabib-Mayweather Presidenti i UFC-së, Dana White ka theksuar se ka takuar stafin e boksierit Floyd Mayëeather për duelin me Khabib Nurmag
Dana White i vendos ultimatum Mayweatherit Presidenti i UFC, Dana White i ka vendosur ultimatum boksierit amerikan, Floyd Mayweather. Ai tha se nëse amerikani kërk
Presidenti i UFC-së nuk lejon përballjen mes Khabibit dhe Mayweatherit Duket se ndeshja e shumëpritur midis Khabib Nurmagomendov dhe boksierit Flojd Mayweathernuk do të zhvillohet tani për ta
Dana White lë në hije Nate Diaz Presidenti i UFC, Dana White duket se nuk ka një admirim të madh për luftëtarin amerikan Nate Diaz. Ai tha se i ka ofrua
Presidenti i UFC-së: Khabib mund të dënohet nga 4 deri në 6 muaj pezullim Triumfi mbresëlënës i Khabib Nurmagomedovit kundër Conor McGregorit mbeti nën hije nga incidentet që ndodhën pas duelit.
Presidenti i UFC: Nuk do të ketë kurrë një revansh mes McGregor dhe Nurmagomedov Presidenti i UFC-së, Dana White, ka thënë që fansat të mos mendojnë për një një ndeshje tjetër mes Khabib Nurmagomedov d
Presidenti i UFC jep lajmin e keq, çdo ndodhë me Khabib-in (VIDEO) Fitorja e Khabib kundër McGregor u pasua me një sherr masiv në eventin UFC-229, kjo pasi Khabib fluturoi jashtë kafazit
Ky është veprimi i madh i McGregor që shpëtoi Khabib-in nga burgu Khabib Nurmagomedov pas veprimit që bëri duke dalë nga kafazi i ringut dhe duke sulmuar stafin e McGregor, mund të rrezi
Khabib sfidon McGregor në konferencën e jashtëzakonshme Përballja më e madhe në UFC në vitet e fundit, rusi Khabib kundër irlandezit McGregor do të startojë natën e datës 6 tet
"Çmenduria" e radhës nga Ibra, kështu e shënoi golin e 20 në MLS (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic po shkëlqen në ligën amerikane, MLS me klubin e tij LA Galaxy. Ibra ka shënuar dy herë për La Gala
Ky i burgosur po i çmend të gjithë, shikoni sa gardiane la shtatzënë (FOTO LAJM) Katër gardiane të një burgu në Baltimore të Shteteve të Bashkuara ngelën shtatzënë me të njëjtin të burgosur Rojet fe