999 rezultate për

whatsapp

Zbulohet mesazhi i fundit nga Bartomeu në grupin e Barcelonës në WhatsApp Jose Maria Bartomeu i mbuluar nga presioni i madh brenda klubit u detyrua të largohej nga posti i Presidentit të Barcelo
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
Revolucion, WhatsApp po sjell opsionin që e duan të gjithë Përditësimi i ri i WhatsApp-it, do t'i lejojë përdoruesëve të mund të fshinë një video, foto apo gif nga telefoni i diku
WhatsApp "kopjon" Snapchat: Fotografitë dhe videot do të fshihen në kohë rekord WhatsApp do të sjellë një opsion të ri që do ti sjellë më shumë përdorues ose do i largojë. Bëhet fjalë për një veco
Turpërimi i Barcelonës nga Bayern, Kroos zbulon reagimin e futbollistëve të Realit në WhatsApp Futbollistët e Real Madridit janë gëzuar për humbjen e thellë të Barcelonës nga Bayern Munich (2:8) në Ligën e Kampionëv
Mendoni se jeni të sigurt në WhatsApp? Gjërat janë ndryshe Nëse mendonit se jeni të sigurtë teksa përdorni “WhatsApp” e keni gabim. Jordan Wildon, një gazetar multimedia në ‘DW
Tjetër sulm? Whatsapp bie, përdoruesit e rrjetit të alarmuar në të gjithë botën Rrjeti social Whatsapp ka problem në të gjithë botën, por vetëm në versionin Web. Disa minuta më parë, të gjithë për
Transferta parash dhe blerje online, shikoni risitë e reja të WhatsApp Aplikacioni Whatsapp ka nisur pagesat digjitale në Brazil duke e bërë vendin latino-amerikan të parin në botë që ofron n
Aplikacionet më të shkarkuara gjatë COVID-19 Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
WhatsApp nuk ndalet, nxjerr "Sticker" të rinj për koronavirusin (FOTO LAJM) WhatsApp ka lancuar ‘sticker’ të rinj me fokus tek karantina. Gjithsej janë 21 të tilla që u krijuan në partneritet me O
Deri në 8 persona njëkohësisht, WhatsApp shton opsionin më të ri WhatsApp zgjeron numrin e pjesëmarrësve në thirrjet video nga katër në tetë persona. Parashikimi del nga versionet beta
Njerëzit gjejnë "ngushëllim" te interneti, aplikacionet më të shkarkuara gjatë pandemisë Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Çfarë ndryshoi aplikacioni WhatsApp për shkak të koronavirusit? WhatsApp është duke u përpjekur të frenojë përhapjen e shpejtë të dezinformimit të koronavirusit duke vendosur kufij të
"Mesazhe shumë të dërguara", WhatsApp bën kufizimin e radhës WhatsApp ka shtuar kontrollim mbi potencialin e mesazheve private që mund të shpërndajnë dezinformata në lidhje me pande
Pandemia e koronavirusit dyfishon telefonatat e videot në Whatsapp, porosia e Zuckerberg Telefonatat dhe videot në WhatsApp janë dyfishuar, përtej pikut tradicional vjetor të natës së Vitit të Ri. "Për mome
Koronavirusi rrezikon edhe WhatsApp: Serverat rrezikojnë të shkrihen! WhatsApp mund të mos përdoret më dhe kjo për shkak të koronavirusit. Këtë alarm e ka dhënë Mark Zuckerberg, i cili k
Mendoni se jeni të sigurt në WhatsApp? Gjërat janë ndryshe Nëse mendonit se jeni të sigurtë teksa përdorni “WhatsApp” e keni gabim. Jordan Wildon, një gazetar multimedia në ‘DW
Dërgesa monetare edhe nga chati i WhatsApp WhatsApp Payments, quhet aplikacioni i ri i kompanisë së Mark Zuckerbergut, për dërgimin e parave nëpërmjet chat-it të W
Nëse merrni këtë mesazh në WhatsApp, mos u përgjigjni! Vetëm një SMS dhe pak pakujdesi dhe llogaria juaj WhatsApp përfundon në duar të gabuara. Alarmi u nxit nga Policia Posta
WhatsApp bën ndryshimin e rradhës, do ju pëlqejë të gjithëve! Dark Mode është opsioni më i mirë që ka nxjerrë ndonjëherë Instagram-i dhe Messenger-i. Ky opsion të errëson pamjen e