999 rezultate për

west

"Balotelli transferohet në Premier League" Sipas asaj që raporton “L’Equipe”, sulmuesi Mario Balotelli do të transferohet në Preamier League, pranë klubit të West
Mane shënoi golin e dytë, Jurgen KloPp bën festimin “vrasës” (VIDEO) Sadio Mane ishte lojtari që shënoi golin e dytë për skuadrën e Liverpoolit, në ndeshjen përballë West Ham United. Po
Liverpool i Shaqirit nuk fal, mposht bindshëm West Hamin (VIDEO) Liverpool ka mposhtur sot West Ham United me shifrat e thella 4-0 në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për javën e parë
Krime makabre, këto janë 7 vrasësit serial më të frikshëm të botës (FOTO LAJM) Vrasësit serial janë ata persona, të cilët masakrojnë njerëz për kënaqësi personale Ju njohim me 7 vrasësit serial, t
Zyrtare: Thyhet rekordi i transferimeve, futbollisti i Lazios me ekip të ri Felipe Anderson nuk do të jetë më pjesë e Lazios, dhe këtë e ka konfirmuar klubi me një postim në Facebook duke e falend
4 vite lidhje, zbulohet më në fund e dashura e Landit të West Side Family (FOTO LAJM) Detajet e tij nga jeta private janë shumë të pakta, por me siguri keni rastisur shpesh në profilin e Instagram-it të Lan
Kim bëhet romantike, i bën dedikimin emocionues Kanye West për ditëlindje Në familjen e tyre çdo ditëlindje shndërrohet në një festë madhështore, por në këtë rast ende nuk e kemi parë magjinë. R
Western në mes të rrugës, shoferi vritet teksa po priste në semafor (VIDEO) Një ngjarje e denjë për filma "Western" ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Konia të Turqisë. Ndërkohë që një shofer i
Kopertina e albumit të ri të Kanye West do të ketë tualetin e Whitney Houston Kanye West pagoi 85.000 dollarë për të licencuar fotot e tualetit me ilaçe të Whitney Houston, për t’i përdorur si imazh
Pogba përleshet me kapitenin e West Hamit (VIDEO) Sfida e vlefshme për Premier Leaguen mes West Hamit dhe Manchester United u mbyll në barazim pa gola. Edhe pse skuadrave
Manchester United barazon pa gola ndaj West Hamit në transfertë West Ham United dhe Manchester United kanë barazuar pa gola në stadiumin "London Stadium". Në pjesën e parë ishin Man
Kanye West zbulon arsyen e konfliktit me Jay-Z: Nuk më erdhi në dasmë Kanye West ka patur konflikt me mikun e tij më të mirë dhe bashkëpunëtorin,Jay-Z, por së fundmi mësohet edhe arsyeja se
City nuk pyet për ndere, mposht pa toleruar West Hamin (VIDEO) Manchester City vazhdon të shkatërrojë rivalët për hobi. Edhe se me titull kampion të hipotekuar, skuadra e Guardiol
Shaqiri nuk ka ndërmend të bjerë nga kategoria, gati ekipi i ri? Sipas Calciomercato, Shaqiri me siguri do të largohet nga Stoke nëse këta do të bien nga kategoria. Ky medium raporto
Shaqiri: Do të luftojmë deri në fund që t'i shpëtojmë rënies nga liga Xherdan Shaqiri ka insistuar se Stoke City ende beson se mund ta shmangë rënien nga liga elitare angleze edhe pse vazhdi
Hap fals për Stoke Cityn e Shaqirit, barazon me West Hamin (VIDEO) West Ham dhe Stoke City kanë barazuar 1-1 në "Olympic Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 33 të Premier Leagues ang
Tjetër derbi londinez, Chelsea dhe Tottenham kërkojnë mbrojtësin 24-vjeçar Arthur Masuaku po kalon nëpër një formë mjaftë të mirë këtë edicion në Premier League. Por paraqitjet e mira mund ta
Conte i frustruar me mos marrjen e tre pikëve ndaj West Hamit Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, është shprehur i frustruar pas barazimit 1-1 "në Stamford Bridge" ndaj West Hamit.
Chelsea dështon përsëri, barazon në shtëpi ndaj West Hamit (VIDEO) Chelsea ka dështuar përsëri për të marrë një fitore në kampionat, këtë herë ndaj West Hamit me shifrat 1-1 në "Stamford
West Ham barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) West Ham ka barazuar rezultatin ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Ai që ka realizuar është sulmuesi meksikan, Chic