west

A e tradhtoi Kimi? Zbulohet shkaku i sherrit mes reperëve Drake e Kanye West Zbulohet shkaku përse dy reperët janë zënë. Reperat njihen për armiqësit që krijojnë me njëri tjetrin. Pikërisht
Kanye West zhduket nga bota virtuale për shkak të Trump Reperi amerikan, Kanye West, së fundmi ka vendosur që të fshijë të gjitha llogaritë e tij në rrjetet sociale. Kjo l
Kim Kardashian tregon dhuratat e "çmendura" që i ka blerë Kanye Kanye West dhe Kim Kardashian ajnë një ndër çiftet më të përfolura të shoWbizit në mbarë botën. Së fundmi Kim Kardas
Mourinho tregon fajtorët për humbjen me West Ham Manchester United ka pësuar një humbje të rëndë në fushën e West Ham, ku është mundur 3-1. Jose Mourinho, i cili rreziko
West Ham mund United, Mourinho drejt shkarkimit West ham ka mundur Manchester United me rezultat 3-1. Serinë e golave për West Hamin e ka hapur, Felipe Anderson që
West Ham dyfishon rezultatin, United "në gjumë" (VIDEO) West Ham, ka dyfishuar rezultatin kundër, Manchester United në 2-0. Goli ka ardhur në minutat e fundit të pjesës së
E pabesueshme! West Ham ndëshkon United (VIDEO) Sapo ka ndodhur ajo qe i trembeshin të gjithë në Angli. Skuadra e West Ham ka ndëshkuar Manchester United që në minu
Shkarkimi i Mourinhos, sot "porva finale" Java e shtatë e Premier Leagues, hapet me një super ndeshje midis West Ham Unitedi dhe Manchester United që do të luhet
Nuk ka fitues në derbi, Chelsea ndalet në barazim nga West Ham (VIDEO) Chelsea ka dështuar të marrë tri pikët e plota sot kundër West Hamit. Skuadra e Maurizio Sarrit u ndal në një barazi
Pas fjalëve se Kiki është Kim Kardashian, Kanye West i kthehet keq Drake Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se kënga shumë e famshme ‘In my feelings’, e Drake i është dedikuar Kim Kardas
Eminem e shau, Kanye West e merr në bashkëpunim Kayne West ka vendosur të sjellë një bashkëpunim me reperin e ri Lil Pump. E pikërisht ky reper ka qenë në listën e g
Komentet për skllavërinë, Kanye West përlotet në studio Javë më parë reperi i famshëm Kanye West bëri disa komente të ashpra për faktin se populli amerikan, por jo vetëm, ka bë
Skocia publikon listën për duelin kundër Shqipërisë Skocia ka bërë publike listën për përballjen e 10 shtatorit kundwr Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve. Në për
Arsenal merr 3 pikë ndaj West Ham-it me anë të 3 golave (VIDEO) Ndeshja mes Arsenal dhe West Ham ka përfunduar në favor të "The Gunners" 3-1. Në fillim të kësaj ndeshje kanë kaluar
Gjithçka mbetet e barabartë në Premier League (FOTO LAJM) Pjesa e parë e 4 ndeshjeve në Premier League i ka lënë shifrat të barabarta. Perveç takimit mes Arsenal-WestHam ku j
"Balotelli transferohet në Premier League" Sipas asaj që raporton “L’Equipe”, sulmuesi Mario Balotelli do të transferohet në Preamier League, pranë klubit të West
Mane shënoi golin e dytë, Jurgen KloPp bën festimin “vrasës” (VIDEO) Sadio Mane ishte lojtari që shënoi golin e dytë për skuadrën e Liverpoolit, në ndeshjen përballë West Ham United. Po
Liverpool i Shaqirit nuk fal, mposht bindshëm West Hamin (VIDEO) Liverpool ka mposhtur sot West Ham United me shifrat e thella 4-0 në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për javën e parë
Krime makabre, këto janë 7 vrasësit serial më të frikshëm të botës (FOTO LAJM) Vrasësit serial janë ata persona, të cilët masakrojnë njerëz për kënaqësi personale Ju njohim me 7 vrasësit serial, t
Zyrtare: Thyhet rekordi i transferimeve, futbollisti i Lazios me ekip të ri Felipe Anderson nuk do të jetë më pjesë e Lazios, dhe këtë e ka konfirmuar klubi me një postim në Facebook duke e falend