999 rezultate për

werner

Kontakte mes Liverpool dhe Leipzig për Werner? Shefi ekzekutiv sqaron gjithçka Shefi ekzekutiv i skuadrës së Leipzig, Oliver Mintzlaff, ka dekluaruar se sulmuesi, Timo Werner nuk ka kontaktuar me Liv
Liverpool në "pole position" për Timo Werner Sulmuesi gjerman, Timo Werner është një nga sulmuesit më të mirë në botë momentalisht. Golat pa limit me Liepzig në B
Chelsea "mbush" me shpresë Lampard, 150 milion paund për merkaton Frank Lampard ka fituar besimin drejtuesve të Chelsea të cilët janë gati ti vënë në dispozicion 150 milion paund për me
Werner mban gjallë shpresat e Liverpool dhe Manchester United Timo Werner wshtw njw ndwr sulmuesit mw nw formw tw momentit nw Europw. Sulmuesi gjerman sw fundmi ka folur pwr tw ar
Po shkëlqen në Gjermani, Barcelona hyn në garë për Werner Barcelona është gati t’i bëjë ofertë RB Leipzigut për ta transferuar sulmuesin Timo Werner, të cilin e sheh si zëvendësu
Chelsea dhe Liverpool dëshirojnë shërbimet e Werner Sulmuesi 24-vjeçar gjerman Timo Werner po kalon një formë të shkëlqyer këtë sezon, teksa në 18 ndeshje ka arritur të shë
Real Madridi i hedh sytë nga Timo Werner Real Madridi është i interesuar ta transferojë sulmuesin e Leipzigut, Timo Werner, gjatë afatit kalimtar të janarit, sip
Werner refuzoi kalimin te Liverpool për këtë arsye Ylli i RB Leipzig dhe Kombëtares së Gjermanisë, Werner, kishte mundësinë që t’i bashkohet skuadrës së Liverpool, gjatë v
Chelsea dëshiron të transferojë Werner Skuadra e Chelsea dëshiron të bëj një blerje të madhe në merkaton e janarit. Pasi dështoi të transferoi Jadon Sancho
Chelsea kërkon përforcime në sulm, piketohet sulmuesi i Leipzig Chelsea kanë bërë gati një ofertë që do ta transferonte sulmuesin e RB Leipzig, Timo Werner Sipas Daily Express, blut
Nuk ndalet Gjermnia, Werner shënon sapo futet në fushë (VIDEO) Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për
Zhbllokohet sfida në Portugali, Leipzig ndëshkon Benficën (VIDEO) Leipzig ka kaluar në epërsi në ndeshjen në transfrtë kundër Benficës. Është bomberi Timo Werner i cili relizoi brend
Timo Werner refuzon Bayern, i shkell syrin Liverpoolit Talenti i Leipzig, Timo Werner është një nga më të kërkuarit në merkato. Futbollisti i Laipzig kërkohet nga Bayern M
Ylli i Gjermanisë panë kalimit te Bayern Sulmuesi i kombëtares gjermane Timo Werner ka refuzuar rinovimin e kontratës me skuadrën e Leipzig, duke i hapur kështu
Timo Werner afër transferimit te gjigani anglez Daniel Sturridge dhe Origi pritet të largohen nga Liverpooli në fund të këtij sezoni, andaj këta të fundit po e kërkojnë
Lojtarët e Liverpoolit duan sulmuesin e Leipzigut në "Anfield Road" Sulmuesi i Leipzigut, Timo Werner po kërkohet nga shumë klube evropiane. Lojtarët e Liverpoolit i kanë bërë thirrje
Bayern Munich në ndjekje të sulmuesit të Leipzig Bayern Munich do të mundohet të sjell lojtar të ri gjatë afatit kalimtar të verës. Bavarezët tashmë kanë identifikuar
Gjigantët evropian interesohen për sulmueisn e talentuar Sulmuesi gjerman, Timo Werner po mendon që të largohet nga skuadra e Leipzigut. Drejtuesit e klubit po mendojnë që t
Timo Werner afër kalimit në Premier League Timo Werner është i hapur të largohet nga RB Leipzig, por jo në këtë afat kalimtar të janarit. Sulmuesi gjerman dëshi
Formacionet zyrtare: Francë - Gjermani Franca dhe Gjermania sonte do të luajnë në "Stade de France", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Gjermania në kë