999 rezultate për

werner

Situata e Werner, Lampard: Po tregohet i ashpër me veten Menaxheri i Chelseat, Frank Lampard, ka dalë në mbrojtje të Timo Werner i cili nuk ka shënuar në 14 ndeshjet e fundit.
Spektakolar Timo Werner, Chelsea kalon në avantazh ndaj Southampton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Southampton në minutën e 15'. Sulmuesi Werner mori para të gjithë mb
Lampard zbulon "chelsin" e transferimit të Havertz: Ishte Werner Frank Lampard ka zbuluar detaje lidhur me transferimin e Kai Havertz. Chelsea ka bërë disa goditje të mëdha gjatë kës
Chelsea bleu Timo Werner, reagon Giroud: Nuk kam frikë Tashmë, Oliver Giroud do të përballet me një konkurrencë të fortë në sulm te Chelsea. "Blutë e Londrës" transferuan në k
Blerjet e Chelsea në "aksion" që në ndeshjen miqësore, Werner tund rrjetën (VIDEO) Timo Werner ka shënuar pas katër minutave në debutimin e tij te Chelsea me transferin tjetër të ri Hakim Ziyech duke rea
E kërkonte gjithë Evropa, Werner tregon kush e bindi të transferohej te Chelsea Timo Werner ka deklaruar se Frank Lampard ka qenë arsyeja kryesore pse ai ka vendosur t’i bashkohet Chelseas. Gjerman
Rashica i shtrenjtë për Leipzig? Leipzig mund të mos e transferojë Milot Rashicën sipas raportimeve nga Bild. Klubi gjerman ishte në bisedime për ta t
Si e humbi Liverpool garën për Werner? E zbulon Owen Timo Werner ishte lojtari me vëmendjen më të madhe para transferimit te skuadra e Chelsea. Gjermani lidhej me një kal
Timo Werner tregon pse zgjodhi Chelsean Sulmuesi gjerman, Timo Werner, sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Chelseat të Londrës. Për futbollistin që spikati
Ky është lojtari i Chelsea që bindi Werner të transferohej në Londër Sulmuesi gjerman, Timo Werner nga sezoni I ardhshëm do të jetë futbollist i skuadrës angleze, Chelsea. Ai ishte shumë
Me Werner e Ziyech, ky do të jetë formacioni i frikshëm i Chelsea për sezonin e ardhshëm Pas përfundimit të marrëveshjes për transferimin e Hakim Ziyech nga Ajax, Chelsea tani kanë arritur marrëveshje për bler
Firmosi me Chelsea, këto janë fjalët e para të Timo Werner Gjermani ka nënshkruar një marrëveshje pesë-vjeçare me skuadrën londineze, ka njoftuar klubi. Chelsea ka paguar 53 mi
ZYRTARE/ Werner nënshkruan me "blutë e Londrës" Gjermani ka nënshkruar një marrëveshje pesë-vjeçare me skuadrën londineze, ka njoftuar klubi. Chelsea ka paguar 53 mi
Werner dëshiron të kalojë sa më parë te Chelsea, Leipzig rrezikon ta humbasë për Champions 24-vjeçari do të përfundojë sezonin e Bundesligës në vetëm 11 ditë, por ai nuk është i gatshëm të kthehet dhe të luajë n
Chelsea i fiksuar pas sulmuesve gjerman, pas Werner interesohet edhe për Havertz Chelsea i Londrës "mbret" i merkatos në kohë pandemie. Klubi i kryeqytetit anglez duket se nuk po e vuan aspak krizën fi
Leipzig "dorëzohet" për Werner: Tani topi është në fushën e sulmuesit, presim 60 milionët Timo Werner po kalon javët e fundit te Leipzigu në Bundesligë. Pas zërave të shumtë, edhe pse ende jozyrtarë, që e çojnë
"Çmendet" Abramovich, blen pikturë sa dyfishi i çmimit të Wernerit Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Chelsea ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Leipzig, Timo Werner. Sipas k
Werner marrëveshje me Chelsea? Reagon Leipzig: Nuk na ka kontaktuar askush Dy ditë më parë u raportuar se Timo Werner kishte arritur akordim me Chelsean dhe vetëm pas përfundimit të Bundesligës,
Klopp shpreh hapur simpatinë për Werner dhe Havertz: Dy lojtarë të mrekullueshëm Dyshja gjermane, Timo Werner e Kai Havertz janë dy lojtarët e Bundesligës që po tërheqin vëmendjen më të madhe para merk
Trajneri i Leipzig reagon për situatën e Werner: Sulmuesi nuk shqetësohet për zërat që e lidhin me Chelsea Ylli i kombëtares së Gjermanisë dhe skuadrës së Leipzig raportohet të ketë arritur marrëveshje me ‘Blutë’ e Londrës.