999 rezultate për

werder

Dritë në fund të tunelit për Werderin e Rashicës, mposht minimalisht Freiburgun (VIDEO) Skuadra e Milot Rashicës ka shënuar fitore në ndeshjen e dytë në Bundesligë pas rifillimit të futbollit, duke mposhtur F
Werderi i Rashicës në krizë financiare, kërkon ndihmë edhe nga shteti Werder Bremen po përballet me një krizë ekonomike, përveç krizës së rezultateve në Bundesligë. Ekipi i Milot Rashicës
Legjenda gjermane kritikon Rashicën: Lojtar i shkëlqyer, por nuk e ka mendjen te Werder Milot Rashica është një nga lojtarët më të kërkuar në Gjermani. Pak kohë më parë u raportua edhe për një akord me RB
Werderi i Rashicës drejt Bundesligës 2, shkatërrohet nga Leverkusen (VIDEO) Bayer Leverkuseni i shtron rrugën drejt Bundesligës 2 Werder Bremenit të Milot Rashicës. Në ndeshen përmbyllëse të j
Drejtori sportiv i Werderit: Disa skuadra po interesohen për Rashicën Ylli i Kombëtares së Kosovës ka tërhequr interesimin e disa klubeve të mëdha, thotë drejtori sportiv i Werder Bremen, Fr
Prestigjozja gjermane e bën të kryer kalimin e Rashicës te Leipzig Kjo verë pritet të jetë shumë e nxehtë për yllin e Konmbëtares së Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashicës. Kjo fa
Interes të madh për Rashicën? Flet drejtori sportiv i Werder Bremenit Milot Rashica është futbollisti që po besohet se do të largohet nga Werder Bremeni, andaj për këtë gjë ka folur drejtori
Ky është kalendari i Bundesligës, nuk mungon derbi Dortmund-Schalke (FOTO LAJM) Me fillimin e Bundesligës tashmë është zyrtarizuar dhe kalendari, shkruan Albeu.com. Ndeshjet do të nisin në 16 maj p
Rashica: Dua të luaj në Champions League Milot Rashica padyshim që ka bërë hapa të mëdha në karrierën e tij, teksa nga fillimet te Vushtrria, tani luan për ekip
Werder Bremeni gati të shesë Milot Rashicën Klubi i njohur gjerman, Werder Bremen po përgatiten të shes yllin e Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, këtë verë.
Drejtuesi i klubit të Bundesligës: Të ndalen pagat e lojtarëve Futbolli është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të koronavirusit, ndërsa presidentët dhe drejtuesit e shumë kl
Frikë nga koronavirusi, lojtari i Bundesligës që doli pozitiv kishte kontakte me Milot Rashicën Futbollisti i Hertha Berlinit Maximilian Mittelstadt u konfirmua se është infektuar me koronavirus. Mediet gjermane
Dortmundi i Haaland i thellon krizën Werderit të Rashicës (VIDEO) Werder Bremen është mposhtur në shtëpi nga Borussia e Dortmund duke thelluar kështu akoma më shumë krizën. Edhe psë n
Dortmundi kalon në epërsi ndaj Werderit të Rashicës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ja ka dalë të zhbllokoi rezultatin përballë Werderit të Rash
Legjenda Rummenigge befason me fjalët për Rashicën Legjenda e Bayern Munich, Michael Rummenigge, si kolumnist i rregullt te ‘sportbuzzer’, ka hedhur dritë mbi situatën e v
Kaq është klauzola për lirimin e Rashicës nga Werder Bremen Gjasat që Milot Rashica të largohet në verë nga Werder Bremeni po rriten gjithnjë e më shumë. Të hënën mediume të afërta
Werder Bremen uron Pavarësinë e Kosovës me foton e Rashicës (FOTO LAJM) Werder Bremen e ka uruar Kosovën në përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Efekti i paraqitjes së Milot Rashicës, ka bë
Werderi i Rashicës mëson kundërshtarin në Kupën e Gjermanisë Sot është hedhur shorti i sfidave çerekfinale tw Kupws sw Gjermanisë. Bayern Munchen ka “peshkuar” ekipin e Schalke 0
Werder Bremen lavdëron publikisht Rashicën Milot Rashica është njëri ndër lojtarët më muskuloz te Werder Bremeni. Futbollisti nga Vushtrria është tejet i përkus
Portieri i Werderit ka shënuar një nga autogolat më qesharak të vitit (VIDEO) Jiri Pavlenka ka shënuar një nga autogolat më qesharak të vitit. Portieri i Werder Bremenit ka shënuar autogol, për t