999 rezultate për

wengerin

Bayerni më në fund vendos për trajnerin Hansi Flickun do të vazhdojë të jetë trajner i Bayern Munich Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge,
PSG kërkon Wengerin? Arsene Wenger është shumë afër të rikthehet në futboll. Francezi është duke kërkuar një skuadër, pas largimit nga Arsena
Real dhe Bayern në gjueti për Wengerin, dalin ofertat ​Ish-presidenti i Paris Saint-Germainit, Charles Villeneuve, ka zbuluar se Arsene Wenger kishte marrë oferta nga R
Conte zëvendëson Wengerin tek Arsenali ? Sipas Dennis Wise trajneri i Chelseat, Antonio Conte, mund të zëvendësojë Arsene Wenger tek Arsenali. Wenger do të la
Mediat angleze e bëjnë të kryer, Allegri zëvendëson Wengerin Sipas gazetës angleze, The Sun, Massimiliano Allegri ka vizion të qartë për të udhëhequr një skuadër të Premier Leagues.
Adebayor sulmon Wengerin: Je i pacipi më i madh Emanuel Adebayor ka folur rreth të kaluarës në skuadrat e Ligës Premier, ku ka sulmuar ashpër trajnerin e Arsenalit, Ars
Kapiteni legjendar i Arsenalit këshillon Wengerin për Sanchezin Legjenda e Arsenalit, Tony Adams, ka inkurajuar Arsene Wengerin të fitojë para në afatin e janarit duke shitur sulmuesin
FA ndëshkon Wengerin pas debatit me gjyqtarin Swarbrick Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger është pezulluar nga një sulm i Federatës së Futbollit për një konfrontim të zemërua
Fabregas: Wengerin e kam si baba Cecs Fabregas sot do të përballet me skuadrën ku u rrit dhe u bë i njohur. Arsenali do të vizitojë sot Chelsean, për
Mourinho me deklaratë të fortë për Wengerin Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho kundër Arsene Wengerit. Jose Mourinho ka ngacmuar Arsenalin dhe menaxher
Fillojnë zierjet e kokës për Wengerin, lojtari refuzon rinovimin Tek Arsenal kanë filluar problemet në rinovimet e lojtarëve. Sipas Mirror, Alex Oxlade-Chamberlain ka refuzuar ofertë
Interesimi i rivalëve detyron Wengerin të përshpejtojë rinovimin e kontratës me talentin Sipas Star Daily Arsenali i ka ofruar Alex Oxlade-Chamberlain një kontratë të re. Lojtari ndiqet nga Chelsea dhe Liverpo
Conte befason Wengerin, bën gati blerjen e dytë nga Leicester Riyad Mahrez sezonin e ardhshëm nuk do të luajë më tek skuadra e Leicester City-it. Futbollisti më i mirë i Premier Leag
Tifozët e Tottenhamit tallen me Wengerin E ardhmja e Arsene Wengerit nuk është e sigurt më Arsenal, e tifozët e rivalit më të madh, Tottenham duan qëndrimin e t
Samper: Nuk desha as ta dëgjoi Wengerin Mesfushori katalunas, Sergi Samper i kishte dhënë shumë pak kohë Arsene Wengerit, kur ky i fundit kishte tentuar vitin e
Viera tradhton Wengerin me Mourinhon Patrik Vieira mbetet një ndër ikonat e Arsenalit, ku si futbollist fitoi trofe të shumtë, por pasi e mbylli me futbollin
Mourinho kërkon Wengerin në tunel (FOTO & VIDEO) Zbulohet një tjetër incident mes Mourinhos dhe trajnerit të Arsenalit Venger. Portugezi doli nga dhoma e zhveshjes së
Fabregas "le me gisht në gojë" Wengerin dhe Guardiolan Mesfushori i Chelsea-t, Cesc Fabregas, është shprehur se Jose Mourinho është trajneri më i mirë me të cilin ka punuar de
Mourinho ironizon me Wengerin: Ka një punë ëndrrash (VIDEO) Vijon "Lufta e Ftohtë" mes Jose Mourinhos dhe teknikut të Arsenal Arsene Wenger. Në një emision televiziv në Angli, "Spe
Tenton të sulmojë Wengerin, arrestohet tifozi i Arsenal (FOTO LAJM) Humbja 2-0 ndaj Southampton nuk ka lënë shije të mira te Arsenali. Dhe këtë gjë e provoi më së miri tekniku i "Topçinjëv