999 rezultate për

wenger

Klopp qesh kur e mendojnë si Ferguson dhe Wenger: S'ka shanse Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk e mban sekret se ai nuk do të mund të përsëritë eksperiencat e jashtëzakonshme
Wenger komplimenton punën e Gattusos tek Milani Arsenali fitoi ndaj Milanit në Emirates me rezultat 3-1 apo me rezultat të përgjithshëm 5-1, duke e eliminuar nga gara.
Wenger ia njeh situatën Mourinhos dhe i del në mbrojtje Mourinho është përballur me shumë kritika nga analistët për taktikat e zbatuara teksa Djajtë e Kuq u eleminuan nga gara
Arsenali kthehet tek fitorja në kampionat, mposht Watfordin (VIDEO) Arsenali ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Watfordit duke fituar me rezultatin 3-0 në "Emirates Sta
Mediat angleze e bëjnë të kryer, Allegri zëvendëson Wengerin Sipas gazetës angleze, The Sun, Massimiliano Allegri ka vizion të qartë për të udhëhequr një skuadër të Premier Leagues.
Arsene Wenger: Nuk jemi kualifikuar ende Arsene Wenger thotë se Arsenali duhet të kryejë punët e mbetur në Emirates, aty ku do të zhvillohet sfida e kthimit javë
Wenger do ta lërë Arsenalin për ta zëvendësuar një kampion bote Arsene Wenger duket gjithnjë e më larg Arsenalit. Me njw kontratë qw zgjat deri në vitin 2019-të me topçinjtë, trajneri
Wenger: Në këtë situatë që jemi, duhet t'i kërkojë unë këshilla Gattusos Arsene Wenger në konferencën e tij për shtyo para sfidës ka dhënë lajme të këqija për tifozët e Top-çinjëve, pasi i ka d
Arsenali konfirmon tre mungesat e mëdha ndaj Milanit Trajneri Arsene Wenger nuk mund të llogarisë shërbimet e tre yjeve të skuadrës për ndeshjen e nesërme ndaj Milanit në Eu
Gattuso del hapur: Nuk e kam ekpseriencën e Wengerit Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso është i vetëdijshëm se tekniku i Arsenlait, Arsene Wenger është me mëshumë ekpserien
Arsenali gjen zëvendësuesin e Arsene Wenger Drejtuesit e klubit të Arsenalit kanë vendosur që të shkarkojnë trajnerin Arsene Wenger në fund të këtij sezozni Traj
Manchester City mposht përsëri Arsenalin e Arsene Wenger (VIDEO) Manchester City ka arritur të fitojë përsëri ndaj Arsenalit, por këtë herë në kampionatin anglez me shifrat e përgjithsh
Wenger po shijon ditët e fundit, shumë emra përfliten si zëvendësues të tij Mediat angleze vazhdojnë të vazhdojnë të aludojnë çdo ditë rreth zëvendësuesit të Arsene Wenger, që sipas të gjitha gja
Wenger nuk e imagjinon dot jetën pasi të lërë Arsenalin Arsene Wenger mendon se e ardhmja e tij nuk është në duart e tij pasi ai është një i punësuar tek Arsenal. Gazetarët e k
Tekniku portugez pritet të marrë drejtimin e Arsenalit nëse Wenger largohet E ardhmja e Arsene Wenger mbete e pasigurt në Arsenal, sepse mund të shkarkohet në fund të këtij sezoni. Trajneri i M
Arsene Wenger kërkon me ngulm mbrojtësin e Atletico Madrid Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger thuhet se po planifikon të të nënshkruaj me mbrojtësin e Atletico Madrid, Jose Maria
Wenger shumë pranë dorëzimit të pankinës, vjen legjenda e Arsenalit Arsene Wenger prej më tepër se 20 viteshështë teknik i Arsenalit dhe prej 2-3 sezonesh flitet për një largim të tij, pav
Thierry Henry pasuesi i Arsene Wenger tek Arsenali E ardhmja e Arsene Wenger në krye të stolit të Arsenalit është gjithnjë e më e paqartë. Me shumë gjasa vendin e 68 v
Wenger nuk mendon se Guardiola është aq special sa cilësohet Arsenali do të ballafaqohet me Manchester Cityn të dielën nga ora 17:30 në finalen e Carabao Cup, e cila zhvillohet në s
Wenger ngarkon me përgjedjësi Ozilin, tani që u largua Sanchez Arsene Wenger është optimist se mesfushori turko-gjerman Ozildo të jetë një ndër lojtarët kryesor të finales së dielës n