999 rezultate për

weiner

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, burgoset ish-kongresisti amerikan Ish-anëtari i Kongresit të Shteteve të Bashkuara, Anthony Weiner, sot është dënuar me 21 muaj burg për dërgim të mesazhe
SHBA/ Departamenti i Drejtësisë mbështet hetimet e FBI-së mbi Clinton Departamenti i Drejtësisë thotë se po punon me FBI-në për të kryer “në mënyrë sa më të efektshme dhe të shpejtë” hetimet
Nëse Clinton humbet zgjedhjet në hapin e fundit të finishit, faji do të jetë i këtij çifti Nëse Hillary Clintoni do të rrëzohet një hap larg finishit, faji do të jetë i këtij çifti. Huma Abedin, këshilltarja shu
Skandali seksual, Weiner lë mandatin Deputeti i Nju Jorkut, Anthony Weiner, një demokrat i përfshirë në një skandal seksual, ka vendosur të lërë detyrën. Laj
Porositni me postë nuse nga Çekia Joseph Weiner është drejtori ekzekutiv i kompanisë "Hand in Hand", e cila merret me rregullimin e martesave ndërmjet çek