999 rezultate për

webber

Blatter kërcënon Platinin: Unë fal, por nuk harroj Presidenti i zgjedhur për herë të pestë radhazi në krye të FIFA-s, i ka dhënë një sinjal të Michel Platinisë pas deklara
EPP chairman Webber refutes Balla's statement Chairman of the Group of European People's Party Manfred Weber, reacts after the statement given a few days ago by the S
Aksident në pistë, momente frike për Webber (VIDEO) Momente frike në Interlagos për ish pilotin e Red Bull, Mark Webber. Australiani u përplas me muret mbrojtëse të pistës
Tigrat e Wallis Simpson në shitje për 1.5 milion sterlina (FOTO-LAJM) Janë Tiger Collection të Cartier dhe do të dalin në ankand në nëntor nga Christie’s për një shifër rreth një milion e gj
Çmimi i Madh i Japonisë, pole-position për Webber Të gjithë prisnin Sebastian Vettel por në fund ka kryesuar Mark Webber. Australiani ka lënë pas shokun e skuadrës dhe i
Red Bull-i i Webber në flakë (FOTO LAJM) Momente frike në Çmimin e Madh të Koresë së Jugut. Piloti australian la garën pasi makina e tij mori flakë teksa përshkr
SPA, Vettel i pari, super-Alonso i dyti Sebastian Vettel trumfon në Çmimin e Madh të Belgjikës. Tre herë kampioni i botës në Formula 1 vuri diktaktin në pistën
Webber me biçikletë "ngacmon" të dashurën e Button (FOTO LAJM) Fernando Alonso është fituesi i Provave të para të Lira për Çmimin e Madh të SPA, Belgjikë, por ai që po përflitet më sh
F1, Red Bull nuk nxitohet për pilotin e ri Edhe pse pronari i Red Bull, Dieter Mateschitz, ishte shprehur se pas Cmimit të Madh të Hungarisë do të njoftohej se kus
Hungari, Hamilton në pole position Mercedesi i Lewis Hamilton ka marrë pole position-in e Çmimit të Madh të Hungarisë, duke regjistruar kohën më të mirë në
Tmerr! Momenti kur goma e Webber godet një kameraman (VIDEO) Aksident me gomën e makinës së Mark Webber në garat e Formula 1 në Gjermani. Pasi ekipi bëri ndryshimin e gomës, goma
F1, Webber njofton lamtumirën Piloti i skuderisë Red Bull, Mark Webber ka vendosur të braktisë Formula 1 në fund të sezonit. Australiani 36-vjeçar po
Silverstone, aty ku Red Bull nuk parakalohet Silverstone është pista e Red Bull që nga viti 2009, vit kur titullin kampion e fitoi Jenson Button me Brawn GP. Që nga
F1, miqësia Alonso-Webber Fernando Alonso gjithmonë është shprehur se Mark Webber është një nga miqtë e tij më të mirë në Formula 1 edhe pse austr
Horner: Nuk po pengojmë Webber-in Shefi i skuderisë Red Bull, Christian Horner, hodhi poshtë kategorikisht spekulimet se Mark Webber po penalizohet nga ve
S'ka paqe te Red Bull, Vettel sulmon Webber Paqe? As që bëhet fjalë. Dy pilotët e Red Bull, Sebastian Vettel dhe Mark Webber nuk bëjnë asgjë për të fshehur sadopak
Bild: Webber le Formula 1 për "Porsche" Ndërsa zërat për një largim të Mark Webber nga Red Bulli në fund të këtij sezoni të Formulës 1 kanë ardhur duke u shtuar
Ecclestone: Kundër urdhërave të skuderive Bernie Ecclestone, pronari i Formula 1, ka dhënë mendimin e tij mbi konfliktin në skuderinë Red Bull pas duelit që dy pi
Vettel, pas mosbindjes fshihet largimi? Sebastian Vettel e di mirë se nuk do të ndodhë asgjë e rëndë. Ka rrëmbyer 25 pikë, një fitore dhe kryesimin e Botërorit
Red Bull nuk e fal Vettel-in (VIDEO) "Vettel e mori vesh shumë mirë se çfarë i thamë në radio, por vendosi të na injoronte". Shumë i qartë Christian Horner,