999 rezultate për

wayne

Baba i katër fëmijëve, aktori fejohet me prezantuesen 33 vite me të re (FOTO LAJM) Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry, 58 vjeçari i dhuroi unazë
Pritet vendimi: 10 vite burg për reperin Lil Wayne (FOTO LAJM) Reperi i njohur Lil Wayne ishte akuzuar vitin e kaluar për armëmbajtje pa leje. Në një mbledhje virtuale, ai prano ak
Mbështetja ndaj Trump i kushtoi shtrenjtë, reperi i njohur ndahet nga e dashura (FOTO LAJM) Lil Wayne ka konfirmuar ndarjen nga modelja Denise Bidot, dhe shkak për këtë është bërë mbështetja e tij për Presidentin
Si e zbuti Ferguson sherrin e bujshëm Ronaldo-Rooney në vitin 2006 (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Wayne Rooney shtrënguan duart në zyrën e Sir Alex Ferguson në ditën e parë të stërvitjeve te Manch
Surprizë! Lil Wayne dhe modelja fejohen në fshehtësi (FOTO LAJM) Reperi i “The Young Money” Lil Wayne thuhet se është fejuar me modelen La’Tecia Thomas. Modelja australiane është par
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të modeles bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Aktori i preferuar i shqiptarëve tregon kur vuante nga depresioni: Vetëm qaja Aktori i njohur Dwayne Rock rrëfeu para pak kohësh çastin më të dhimbshëm të jetës së tij, momentin kur e ëma tentoi të
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të modeles bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Rooney mbyll aventurën në MLS Wayne Rooney përfundoi karrierën në Major League Soccer, pasi ekipi i tij DC United u mund 5-1, pas kohës shtesë, në Kan
Kane synon rekordin e Wayne Rooney-t tek Anglia Ish-sulmuesi anglez, Alan Shearer thotë se Harry Kane do ta synojë thyerjen e rekordit prej 53 golave të Wayne Rooneyt t
Rooney bën "të fortin", godet me të bërryl kundërshtarin dhe del me te kuq (VIDEO) Wayne Rooney nuk gjen qetësi në kampionatin amerikan. Së fundmi anglezi është përjashtuar nga lojta teksa goditi me bërr
E FUNDIT / Wayne Rooney arrestohet në SHBA Wayne Rooney është arrestuar në aeroportin e Washington D.C në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për arsye të dehjes dhe s
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të kësaj modeleje bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Wayne Rooney: Të gjithë fajësojnë Mourinho-n, por Pogba… Manchester United, nuk po kalon një periudhë të mirë, ku përveç faktit se humbën 3-2 ndaj, Brighton, raportohet se vijon
Aktori i preferuar i shqiptarëve tregon kur vuante nga depresioni: Vetëm qaja Aktori i njohur Dwayne Rock rrëfeu para pak kohësh çastin më të dhimbshëm të jetës së tij, momentin kur e ëma tentoi të
Wayne Rooney flet pas aksidentit që pësoi në shtator: Bëra një gabim të madh Sulmuesi i Evertonit, Wayne Rooney, ka folur për herë të parë për incidentin e shtatorit, kur ai u arrestua nga policia
Dwayne ''The Rock'' Johnson do të kandidojë si president?! Dwayne Johnson pas suksesit të tij në sportin e wrestling, arriti majat edhe në Hollywood si aktor. Dwayne 'the Rock
Arrestohet futbollisti Wayne Rooney Futbollisti i Everton Wayne Rooney është shoqëruar gjatë mëngjesit të sotëm në rajonin e policisë në zonën Ceshire ku ai
Lil Wayne ndjek vetëm një njeri në Instagram dhe ajo është një shqiptare Jo nuk është as Bebe Rexha, as Rita Ora dhe as Dua Lipa. E gjithë bota e njeh Lil wayne, ai është një ndër reperët më t
Manchester United vendos për Wayne Roney Wayne Roney dhe Manchester United do të vazhdojnë së bahku edhe për një sezon . Ky është vendim i marrë nga djajt e kuq