999 rezultate për

watch

Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Falë opsionit të ri të Instagram-it, periudha e izolimit mund të kalohet më lehtë Në këto ditë të pazakonta izolimi, kur ndoshta ju ka marrë malli që të shihni dhe të flisni me të afërmit e miqtë tuaj,
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja amerikane Mandy Moore ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh. Këngëtarja bëri edhe vi
Ky shtet miraton ligjin që të vritën homoseksualët me gurë dhe kamxhik Shteti i Bruneit i ka miratuar disa reforma në kodin penal, me të cilat homoseksualët do të dënohet me mbytje përmes god
Qeshni me lot, kur krimineli ngjason me prezantuesin e BBC-së (VIDEO) Moment i sikletshëm gjatë transmetimit të emisionit informativ Crimewatch në BBC. Gjatë emisionit, në ekranin e madh
Ora Apple Watch mund të ketë filmuar gjithçka mbi torturat dhe vrasjen e gazetarit Njoftimet e medias thonë se gazetari saudit Xhamal Kashogi mund të ketë regjistruar vdekjen e tij në orën inteligjente A
Fillojnë të dridhurat, kështu hynë në sallon Khabib dhe McGregor (VIDEO) Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor do të përballen pas pak minutash për titullin UFC229, ndeshje e cila konsiderohet
I lidhur me Sorosin dhe Partinë Socialiste? Donald Lu reagon ndaj akuzave Organizata “Judicial Watch”, në një njoftim të botuar të mërkurën, akuzon Departamentin e Shtetit se ka ndihmuar me fond
Human Rights Watch: Kosova i shkeli të drejtat e njeriut në mënyrë të egër Fondacioni i Të Drejtave të Njeriut ka reaguar edhe njëherë për arrestimin ende misterioz të gjashtë shtetasve turq nga
Nga Apple Watch te iPhone X, këto janë produktet e prezantuara sot nga Apple (FOTO LAJM) Kompania Apple ka prezantuar mbrëmjen e sotme në tetarin “Steve Jobs” produktet e saj më të reja; “Apple Watch”, Apple
Apple prezanton orën më të re Apple Watch (FOTO LAJM) Kompania Apple ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, në teatrin “Steve Jo
Përveç iPhone X, iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, Apple sjell edhe LTE Apple Watch (VIDEO) Rrjedhja e iOS 11 nga GM ka dhënë shumë informacione lidhur me pajisjet e reja të Apple. Tashmë dihet se në këtë mes
Hakerat hedhin në rrjet serinë e 6 të "Game of Thrones" 7 Hakerat kanë hedhur mëngjesin e sotëm serinë e 6 të sezonit 7 të "Game of Thrones". Seria ka dalë onlinë ndërkohë që
Vjen më në fund “Facebook TV” Pas shumë thashethemeve,a ka mbërritur më në fund “Facebook TV”. Rrjeti social me 2 miliardë përdorues publikon “Watc
Swarovski përgatitet për një smartwatch Marka e njohur ”Swarovski” është gati të hyjë në segmentin e smartwatch-ëve të tipit “Android Wear” në pjesën e parë të
Scherzinger humb mundësinë për "Beywatch" Në një intervistë të dhënë për revistën "Glamour", këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger është shprehur se dëshironte
Apple Whatch udhëheq tregun global Apple Watch vazhdon të udhëheqë tregun global edhe pse shitjet e Seria 1 dhe Seria 2 rezultojnë të kenë qenë të pakta.
Apple Watchmund ta identifikojë përdoruesin e tij me anë të rrahjeve të zemrës Smartwhatch është prodhimi i Apple dhe për momentin kryeson listën për paisjet më të sakta dhe më të avancuara. Por A
12-year-old girl was raped as her mother "liked" to watch The 12-year-old girl who was raped and sexually abused for 6 years by her stepfather said that everything happened in th