999 rezultate për

warsi

Jep dorëheqje ministrja britanike: Nuk e duroj dot politikën mbi Gazën Ish-kryetarja e Partisë Konservatore, Sayeeda Warsi, baroneshë dhe pjesëtare e Dhomës së lordëve që nga viti 2007-të, ka